Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

František Hlaváček

Dne 17. června jsme vzpomněli nedožitých třiadevadesátých narozenin pana Františka HLAVÁČKA z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomíná syn Jiří s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi.

Josef a Antonie Krpešovi

Jen svíci hořící a hezkou kytici Vám na pomníček můžeme dát, chvíli postát a s láskou na Vás vzpomínat. - Dne 17. května to bylo čtrnáct let, co nás v čtyřiasedmdesáti letech opustil pan Josef KRPEŠ. Zároveň dne 23. června tomu budou tři roky, co nás v sedmaosmdesáti letech opustila paní Antonie KRPEŠOVÁ, která by se v srpnu dožila devadesáti let. S láskou vzpomínají jejich děti, vnoučata a pravnoučata.

Krista Adamová

Dnes, 20. června, je tomu dvacet smutných let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra a teta, paní Krista ADAMOVÁ z Klášterce na Ohří. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ji měli rádi, děkují synové Jaroslav a Ervín s rodinami, sestry Běta, Truda a Věra s rodinami.

Jiří Ješetický

Dne 17. června jsme vzpomněli patnáctého výročí, kdy nás navždy opustil pan Jiří JEŠETICKÝ z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkují manželka a synové s rodinami.

Anna Marková

Dne 25. června vzpomeneme šestnáctého smutného výročí, kdy nás navždy opustila babička a prababička, paní Anna MARKOVÁ z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkuje vnuk Petr.

Michal Bitner

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 24. června uplyne dvacet smutných let, co nás navždy opustil milovaný tatínek, pan Michal BITNER z Chomutova. S láskou vzpomínají syn Jan a ostatní příbuzní a známí. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Věra Froňková

V srdci zůstává živý obraz a vzpomínka, už se nevrátí naše drahá maminka. - Dne 19. června uplynulo osmé smutné výročí úmrtí paní Věry FROŇKOVÉ z Klášterce nad Ohří. S láskou vzpomínají syn Josef a dcera Anna s rodinami. Všem za vzpomínku děkujeme.

Jan Antropius

Dne 18. června jsme vzpomněli 10. výročí úmrtí pana Jana ANTROPIUSE z Loun. Stále vzpomínají manželka a syn s rodinou.

Vlastimil Moravec

Dne 17. 6. 2018 vzpomeneme čtvrté výročí úmrtí pana Vlastimila MORAVCE z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Bohumil Šlika

Dne 10. června uplynulo 7 let od úmrtí pana Bohumila ŠLIKA. Za tichou vzpomínku děkuje manželka Jana s rodinou.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video