Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Václav Čech

Dne 14. června uplyne pět let od chvíle kdy nás nečekaně opustil pan Václav ČECH z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují manželka Dana, dcery Dana, Radka a vnoučata Tomáš, Martin, Petr s rodinou a Danka s rodinou.

Eduard Souček

Odešels, jako když hvězda padá, zůstala bolest, která neuvadá. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstává v nás. - Dne 17. června vzpomeneme šestého smutného výročí úmrtí pana Eduarda SOUČKA z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka, dcera Iva s manželem, vnuci a pravnuci.

Vladimír Šíma

Jen svíci hořící a květiny Ti můžeme k narozeninám dát, postát a tiše vzpomínat. - Dnes, 13. června, vzpomeneme nedožitých 90. let pana Vladimíra ŠÍMY, dlouholetého řidiče bývalého ČSAD Chomutov. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi na tohoto výjimečného člověka. Rodina.

Alexander Mašata

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Dne 10. června tomu bylo smutných pět let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, manžel, dědeček a pradědeček, pan Alexander MAŠATA z Chomutova. Vzpomíná syn s rodinou.

Eva Pavlíčková

Měla jsi ráda a ráda jsi žila, pak přišel den, kdy ses rozloučit nestačila. To nejde říci jedním slovem, nestačila jsi nám dáti sbohem. - Dne 18. června uplyne pět dlouhých a bolestných let, kdy nás navždy opustila drahá maminka, babička a prababička, paní Eva PAVLÍČKOVÁ ze Spořic. Za vzpomínku z celého srdce děkují Rudolf, Jiřina a Jiří s rodinami, vnoučata a pravnoučata.

Stanislava Bodnáriková

Dne 17. června uplyne deset let od odchodu paní Stanislavy BODNÁRIKOVÉ z Údlic. Stále vzpomínají sourozenci Věra, Pavel, syn Jiří s rodinou a teta Evženie s rodinou.

Anna Chalupecká

Moře lásky jsi s sebou vzala, hory bolesti zanechala. - Dne 17. června by oslavila šestadevadesáté narozeniny naše drahá maminka, paní Anna CHALUPECKÁ z Březence. Za tichou vzpomínku děkují dcery Jana, Marie a Jiřina s rodinami.

Waltraud Richterová

Jen kytičku na hrob Ti můžeme dát, chviličku postát a tiše vzpomínat. - Dnes, 13. června, vzpomínáme nedožitých osmdesátých narozenin naší drahé maminky, babičky a prababičky, paní Waltraud RICHTEROVÉ z Chomutova. Nikdy nezapomenou syn Oskar, snacha Vlasta a vnuk Marek. Kdo jste ji znali, věnujte jí, společně s námi, tichou vzpomínku.

Mikuláš Chovanský

Dne 10. června jsme vzpomněli pětadvacátého výročí, co nás navždy opustil milovaný manžel, otec a dědeček, pan Mikuláš CHOVANSKÝ. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manželka Doris, děti a vnoučata.

Oldřich Křivan

Nikdy nezapomeneme na toho, koho jsme měli rádi, který nám moc schází. Dne 8. 6. 2018 tomu budou čtyři roky, co tragicky zemřel můj syn a dobrý kamarád pan Oldřich KŘIVAN z Loun. Stále vzpomínáme maminka, syn Ondřej s rodinou, bratr Libor s rodinou.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video