Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Marie Bílá

Další rok utekl jako voda, zdá se to být jako dnes, v uších zní ta bolestná slova, že jsi odešla a nevrátíš se zpět. Nezemřela maminka, spí. Má-li sen, je krásný, zdá se jí o těch, které milovala a kteří milovali jí. Zapalte svíce, kdo jste ji měli rádi, vzpomeňte na krásné chvíle, které jste s ní prožívali. Byl a bude to náš anděl bez křídel, andělům bez křídel říkáme maminko. Bez Tebe se těžko životem kráčí, při vzpomínce na Tebe, slzy tvář smáčí. - Dne 17. července tomu bude dlouhých pětadvacet let, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička, paní Marie BÍLÁ. S láskou a úctou stále vzpomínají dcera Ilona, syn Vlastimil, vnučka Silvie. Kdo jste jí měli v srdci, vzpomeňte, prosím s námi.

Karel Houdek

Čas ubíhá a nevrací, co vzal. Jen láska, bolest a vzpomínky v srdcích zůstávají dál. - Dne 17. července uplyne devět let od chvíle, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Karel HOUDEK z Chomutova. Kdo jste Káju znali, vzpomeňte na něj, prosím, společně s námi. S bolestí a láskou v srdci vzpomínají manželka Blanka a děti Martina a Miloš s rodinami.

Marie Hlaváčová

Po celý život byla jsi nám oporou, vzpomínky a láska k Tobě nám stále zůstanou. - Dne 16. července si připomeneme první smutné výročí, kdy nás navždy opustila paní Marie HLAVÁČOVÁ z Jirkova. Stále vzpomínají dcery Marie, Jitka a partner Jaroslav s rodinami. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Miroslav Hanzlík

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 7. 7. 2020 uplynuly čtyři smutné roky, co nás navždy opustil, bez jediného slůvka rozloučení, manžel a tatínek, pan Miroslav HANZLÍK ze Žatce. Stále vzpomíná manželka a dcera Mirka. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Jaroslav Misař

Dne 7. 7. 2020 uplynulo 10 let od úmrtí pana Jaroslava MISAŘE z Třeskonic. Vy, kteří jste ho znali, vzpomeňte s námi. Rodina.

Emma Teinzerová

Jak smutni je tu bez Tebe, jak dlouhý je nám čas, jak rádu bychom Tě spatřili a slyšeli Tvůj hlas. Dne 9. 7. 2020 uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra, babička a prababička, paní Emma TEINZEROVÁ ze Soběchleb. S bolestí v srdci stále vzpomínají děti a sourozenci s rodinami.

Květuše Popová

Dne 5.7. uplynulo 7 let, co nás navždy opustila milovaná maminka a babička paní Květuše Popová ze Žatce, která by 10.7. oslavila 100 let. S láskou vzpomínají dcera Dana a vnuci s rodinami.

Zdeněk Kraus

Dne 10. 7. 2020 uplyne 20 let, co nás navždy opustil pan Zdeněk KRAUS ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Růžena a dcery Ilona a Zdenka s rodinami.

Josef Gvoždiak

Kdo Tě znal, ten měl Tě rád, uměl jsi pomoci, poradit, rozesmát. Nyní Ti můžeme jen kytičku na hrob dát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Dne 13. července vzpomeneme druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Josef GVOŽDIAK z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manželka Hana, syn Martin, vnučka Michaela, sourozenci Ludmila, Marta, Mariana, Helena, Irena, Paulina, Božena, Emil a Pavel s rodinami a ostatní příbuzní.

Libor meleganič

Dne 12. července s velkou bolestí v srdci vzpomeneme šestadvacátého smutného výročí, kdy nás navždy, po zákeřné nemoci, opustil drahý bratr a strýc, pan Libor MELEGANIČ ze Stranné. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ho znali a měli rádi, děkují sourozenci a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video