Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Zdeněk Dvořák

Chtěli bychom Tě tady mít, za ruku Tě vzít. Po celý život byl jsi nám oporou, vzpomínky a láska k Tobě nám navždy zůstanou. - Dne 14. listopadu vzpomeneme druhého výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, táta, děda, strýc, pan Zdeněk DVOŘÁK z Třeště, dříve z Jirkova. S láskou a úctou vzpomínají manželka Anna, dcera Blanka, syn Zdeněk, vnoučata.

Norbert Ebert

Jen kytičku na hrob Ti můžeme dát, chviličku postát a na Tebe vzpomínat. - Dne 7. listopadu to bude pět smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel, otec, dědeček, pan Norbert EBERT z Chomutova. S láskou stále vzpomínají manželka Věra, dcery s rodinami a všichni, co ho měli rádi.

Milan Labuda

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít, proč osud byl tak krutý a Tys musel odejít. Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 7. listopadu uplyne šestnáct smutných let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, pan Milan LABUDA z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkují manželka Anna a děti Anna a Milan.

Antonín Sobek

Dne 5. listopadu uplynulo již dvacet let od úmrtí pana Antonína SOBKA z Jirkova. Stále s láskou vzpomínají manželka, děti a vnoučata.

Jana Tláskalová

Dne 5. listopadu vzpomeneme první smutné výročí, kdy nás navždy opustila paní Jana TLÁSKALOVÁ. Všem, kteří jí znali a měli rádi, děkujeme za vzpomínku. Rodina.

František Weber

Tiše jsi odešel, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 3. listopadu uplyne druhé smutné výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pan František WEBER z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka, syn, dcera s rodinami a pravnoučata.

Jiří Malypetr

Bez Tebe, tatínku, se nám těžko životem kráčí, při vzpomínce na Tebe stále se nám slzy do očí tlačí. Nestihli jsme Ti naposledy sbohem dát a za vše, co jsi pro nás celý život dělal, poděkovat. Těžko je zapomenout, když slzy v očích stojí, těžké je vzpomenout, když srdce bolí. Čas prý rány hojí, je to ovčem pouhé zdání, stále je vsrdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 3. listopadu vzpomeneme nedožitých dvaaosmdesátých narozenin pana Jiřího MALYPETRA. Vzpomíná manželka Magda, syn Jiří a dcera Helena s vnoučaty.

Irena Benedikovičová

Dne 2. listopadu vzpomeneme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Irena BENEDIKOVIČOVÁ (JAKLOVÁ). Všem, kdo jste ji znali za vzpomínku děkují manžel Vladimír, děti Lenka a Michael s rodinami.

Václav Jetenský

Jen smutek zbyl a vzpomínky. - Zítra, 2. listopadu, tomu bude třináct let, kdy nás opustil náš milovaný táta, bratr, děda, strýc, pan Václav JETENSKÝ z Chomutova, dříve Vrskmaně. S úctou a láskou vzpomínají syn Martin s Leničkou, dcera Věra, sourozenci.

Josef Kuliža

Zítra, 2. listopadu, tomu bude smutných šestnáct let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pradědeček, pan Josef KULIŽA z Chomutova. S láskou vzpomíná dcera s rodinou.

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video