Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Zdeněk Košťál

Dnes, 1. listopadu, vzpomíname prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn, pan Zdeněk KOŠŤÁL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují mamka, bráška a ostatní příbuzní.

Jindřich Grbavčic

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Dnes, 1. listopadu, vzpomínáme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jindřich GRBAVČIC. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi. Zarmoucená rodina.

František Šuta

Dne 1. listopadu vzpomeneme pětatřicátého výročí, kdy nás navždy opustil tatínek, dědeček, pan František ŠUTA z Chomutova. Věnujte mu, prosím, tichou vzpomínku. Děkují dcery Hana a Blanka s rodinami.

Zdeněk Houda

Dnes 1. listopadu vzpomínáme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil rodák z Holešic pan Zdeněk HOUDA. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím společně s námi. Děkují manželka Božena, synové Jiří a Pavel s rodinami, vnuk Lukáš, pravnučka Terezka a bratr Jaroslav s manželkou.

Werner KLÖPSCH

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 30. října jsme vzpomněli šestnáctého výročí, kdy nás navždy opustil pan Werner KLÖPSCH z Droužkovic. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomíná manželka a děti s rodinami.

Jiřina Skočdopolová

Dne 6. listopadu, vzpomeneme nedožitých osmdesátých narozenin milované manželky, maminky a babičky, paní Jiřiny SKOČDOPOLOVÉ z Chomutova. Zároveň dne 30. října uplynulo šesté výročí, kdy nás navždy opustila. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují manžel a dcery s rodinami.

Božena Jachníková

To, že čas rány hojí, to je jen pouhé zdání. Stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 4. listopadu uplyne třináct smutných let, kdy nás náhle opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Božena JACHNÍKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery Věruš, Miluš s rodinami a snacha Jaruš s rodinou. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Jaroslava Fadiová

Dne 29. 10. 2017 by oslavila své 77. narozeniny paní Jaroslava FADIOVÁ z Buškovic. Stále vzpomínají manžel a dcery s rodinami.

Jindřich Šlisík

Dne 29. 10. tomu budou 4 roky, co nás navždy opustil pan Jindřich ŠLISÍK ml. Stále vzpomíná celá rodina. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Iva Jeníčková

Čas plyne a nevrací, co vzal, jen vzpomínky zanechal. Dne 27. 10. 2017 uplyne 10 let, kdy navždy odešla má dcera Iva JENÍČKOVÁ. Stále vzpomíná otec Jiří.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video