Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

František Šuta

Dne 1. listopadu vzpomeneme pětatřicátého výročí, kdy nás navždy opustil tatínek, dědeček, pan František ŠUTA z Chomutova. Věnujte mu, prosím, tichou vzpomínku. Děkují dcery Hana a Blanka s rodinami.

Zdeněk Houda

Dnes 1. listopadu vzpomínáme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil rodák z Holešic pan Zdeněk HOUDA. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím společně s námi. Děkují manželka Božena, synové Jiří a Pavel s rodinami, vnuk Lukáš, pravnučka Terezka a bratr Jaroslav s manželkou.

Werner KLÖPSCH

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 30. října jsme vzpomněli šestnáctého výročí, kdy nás navždy opustil pan Werner KLÖPSCH z Droužkovic. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomíná manželka a děti s rodinami.

Jiřina Skočdopolová

Dne 6. listopadu, vzpomeneme nedožitých osmdesátých narozenin milované manželky, maminky a babičky, paní Jiřiny SKOČDOPOLOVÉ z Chomutova. Zároveň dne 30. října uplynulo šesté výročí, kdy nás navždy opustila. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují manžel a dcery s rodinami.

Božena Jachníková

To, že čas rány hojí, to je jen pouhé zdání. Stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 4. listopadu uplyne třináct smutných let, kdy nás náhle opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Božena JACHNÍKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery Věruš, Miluš s rodinami a snacha Jaruš s rodinou. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Jaroslava Fadiová

Dne 29. 10. 2017 by oslavila své 77. narozeniny paní Jaroslava FADIOVÁ z Buškovic. Stále vzpomínají manžel a dcery s rodinami.

Jindřich Šlisík

Dne 29. 10. tomu budou 4 roky, co nás navždy opustil pan Jindřich ŠLISÍK ml. Stále vzpomíná celá rodina. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Iva Jeníčková

Čas plyne a nevrací, co vzal, jen vzpomínky zanechal. Dne 27. 10. 2017 uplyne 10 let, kdy navždy odešla má dcera Iva JENÍČKOVÁ. Stále vzpomíná otec Jiří.

Josef Hasil

To, že čas rány zhojí, je jenom zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 25. 10. 2017 vzpomeneme patnácté výročí úmrtí pana Josefa HASILA ze Žatce, 8. prosince pak vzpomeneme jeho nedožité 90. narozeniny. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka a synové s rodinami.

Lenka Oulická

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 24. 10. 2017 tomu budou dva roky, co nás navždy opustila naše milovná maminka a babička, paní Lenka OULICKÁ z Dobroměřic. Stále vzpomínají syn Pavel s manželkou Janou, dcera Martina s manželem Zdeňkem a vnoučata Kryštůfek, Zuzanka a Michálek. Kdo jste ji znali, věnujte s námi vzpomínku.

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video