Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Němeček

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít. Proč osud byl tak krutý a tys musel odejít. - Dne 8. května uplynou čtyři roky, co nás, bez slůvka rozloučení, opustil pan Josef NĚMEČEK z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka, syn Richard, dcery Ilona a Blanka s rodinami.

Zdeněk Korf

Tak jako perly chová oceán, tak jako hvězdy chová nebe, tak v našich vzpomínkách, Zdendo, stále chováme Tebe. - Dne 10. května vzpomeneme osmadvacátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, švagr a bratr, pan Zdeněk KORF z Chomutova. Stále vzpomínají manželka, synové, sestry s rodinami a ostatní příbuzní. Děkujeme tímto všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jiří Stehlík

Dne 2. května uplyne již deset let, co nás navždy opustil můj milovaný manžel, táta, děda a praděda, pan Jiří STEHLÍK z Loun. Stále vzpomínají manželka Jana, dcera Dana a vnoučata Danielek, Jiřík, Kateřina, Petřík a pravnučka Simonka a ostatní příbuzní a známí. Děkujeme všem, kdo vzpomenou s námi.

František Málek

Plachtař z letiště Raná u Loun František MÁLEK již 20 let plachtí kdesi v nebi. Kdo jste znali, vzpomeňte s námi. Děti Dana, Eva a Honza.

Jaroslav Hron

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 27. 4. uplynuly 2 smutné roky, kdy nás navždy opustil náš drahý a milovaný manžel, tatínek a dědeček pan Jaroslav Hron ze Žatce. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Zdena a dcery Monika, Lucie a Jaroslava s rodinami.

Anna Drahošová

1. 5. by se dožila 90 let paní Anna Drahošová z Libočan. Stále vzpomínáme. Dcera Vlasta s rodinou.

Hana ŠTROSOVÁ

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 28. dubna uplynul šestý smutný rok, co odešla z našeho života milovaná maminka, babička a prababička, paní Hana ŠTROSOVÁ z Jirkova. Za tichou vzpomínku děkují dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Nikdy Nezapomeneme!

Pavel Nohejl

Dne 3. května vzpomeneme šestého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Pavel NOHEJL z Kadaně. S láskou a velkou bolestí v srdci vzpomíná manželka Monika, synové Pavel a Michal s rodinami a maminka.

Bohuslav Sofronk

Dne 3. května uplyne deset smutných let, kdy nás navždy opustil pan Bohuslav SOFRONK z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ho znali, děkují děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Vlasta Šustrová

Snad někde na druhém břehu Ti vánek poví, jak nás Tvůj obchod stále bolí. - Dne 27. dubna jsme vzpomněli druhého smutného výročí, kdy nás opustila naše drahá maminka a babička, paní Vlasta ŠUSTROVÁ. S láskou a hlubokou bolestí v srdci stále vzpomínají dcery Vlasta a Nikolka s rodinami. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video