Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohuslav Pašek

Dne 9. října tomu bylo šest let, co nás navždy opustil pan Bohuslav PAŠEK z Chomutova. Stále vzpomínají manželka Jarmila, dcera Zuzka, syn Honza a vnučky Kristýnka, Gábinka a Viktorka.

Miloslava Zukalová

Jen kytičku na hrob Ti, maminko, můžeme dát a pokojný spánek Ti přát. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstává v nás. - Dne 18. října tomu bude devět smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, paní Miloslava ZUKALOVÁ z Chomutova. Se zármutkem stále vzpomínají dcery Miluš a Venuš, vnoučata David, Lenka, Tomáš, Vendulka, Tomáš, pravnoučata Samirek, Olíček, Natálka, Sofinka, Terezka a Baruška.

Lumír Koreš

Tvá ruka už nikdy nepohladí naše tváře a Tvá ústa neřeknou nám ta tři slůvka ,,mám vás rád.” - Dne 13. října uplynulo druhé smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček Lumír KOREŠ. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Zdeňka, syn Lumír s Ilonkou, dcera Zdeňka s Martinem, vnoučata Martin, Michaela, Klára, pravnučka Anička a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Zdeňka Batrinová

Za Tvou lásku, péči o nás, za všechna milá slova, starosti, zachováme v srdci navždy Tvůj obraz a pocit neskonalé vděčnosti. - Dne 10. října uplynul rok, co nás navždy opustila laskavá a obětavá manželka, maminka, babička, sestra a teta, paní Zdeňka BATRINOVÁ z Jirkova. Ve svém srdci pro nás tolik lásky měla, že v našich vzpomínkách žije dál. Nikdy nezapomene manžel Jiří, dcery Lenka a Zdeňka s rodinami a sestra Irma s rodinou. Děkujeme za vzpomínku.

Kája Veselý

Je těžké najít útěchy, když bolest nedá spáti. Štěstí tak náhle ztracené, již nikdo nenavrátí. - Dne 7. října uplynul první rok, co zemřel můj milovaný syn Kája VESELÝ z Libědic. S bolestí v srdci vzpomíná maminka. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte se mnou. Děkuji.

Jana Černá

Dne 7. 10. uplynou tři roky od chvíle, kdy navždy odešla paní Jana ČERNÁ z Vrbna nad Lesy. S láskou vzpomínají manžel František, děti Jana a František s rodinami. Moc nám chybíš.

Ladislav Merda

Dne 13. října 2020 uplyne 7 smutných roků, co nás navždy opustil pan Ladislav MERDA ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka Vlasta a synové Láďa a Mirek s rodinami.

Václav Vaněk

Je smutné bez Tebe žít, nemá kdo poradit, potěšit. Díky za to, čím jsi pro nás byl, za každý den, který jsi pro nás žil. Dne 10. 10. 2020 vzpomeneme 2. výročí úmrtí pana Václava VAŇKA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka s rodinou.

Ludmila Doležalová

Odešla jsi, odkud není návratu, ve svět neznámý šla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Dne 9. října 2020 uplyne 22 let, od úmrtí naší milované maminky, tchýně a babičky, paní Ludmily DOLEŽALOVÉ ze Žatce. Kdo jste ji měli rádi, věnujte jí s námi tichou vzpomínku. Nikdy na tebe nezapomene dcera Liduš Veselá s rodinou.

Helena Petrová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 5. října uplynul jeden rok, co nás opustila naše maminka Helena Petrová. Nikdy na tebe, maminko, nezapomeneme. Vzpomínají dcery Ilona a Miluš s rodinami a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video