Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vlastimil Petříček

Klesla ruka, která tak ráda pracovala, zmlkla ústa, která slovy jen hladívala a oči, které se tak jasně dívaly, navždy se již zavřely. - Dne 26. října tomu bude deset smutných let, co nás navždy opustil drahý a milovaný tatínek, bratr, strýček a dědeček, pan Vlastimil PETŘÍČEK z Otvic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Hana, děti Veronika a Vlastimil, Míra s rodinou, maminka a ostatní příbuzní.

Alena Juklová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. - Dne 28. října vzpomeneme nedožitých sedmdesátých narozenin naší milované manželky, maminky a babičky, paní Aleny JUKLOVÉ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manžel Jiří, dcera Martina, syn Luboš a vnučka Eliška. Děkujeme všem, kteří společně s námi uctí její památku tichou vzpomínkou.

Lukášek Čermák

Tichý je domov, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Ten kdo měl Tě rád tou cestičkou chodí častokrát, kytičku na hrob pokládá, chviličku postojí a tiše vzpomíná. - Dne 23. října tomu bude smutných šestnáct let, kdy nás navždy opustil náš milovaný syn, bráška, vnouček a synovec Lukášek ČERMÁK. S láskou a velkou bolestí v srdci stále vzpomínají maminka, sestra Eliška, dědeček, strýc Luboš a ostatní příbuzní.

Milánek Pihrt

Odešel jsi náhle, nikdo to nečekal, krutý osud nám Tě vzal, smutný domov a cestu na hřbitov zanechal. Dne 13. října tomu bylo 13 let, co nás navždy opustil náš milovaný syn, bratr a vnuk Milánek PIHRT. Stále s láskou vzpomínají rodiče, sestra a bratr s rodinami a babičky.

Renata Štysová

Dne 22. října uplyne 7 let, co nás navždy opustila paní Renata ŠTYSOVÁ ze Žatce. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Helmut, syn Pavel s manželkou a dcera Renata s rodinou.

Anton Kuzma

Dne 17. 10. 2019 uplyne 10 let, co navždy odešel pan Anton KUZMA ze Žatce. Stále vzpomínají synové Miroslav a Antonín s rodinami, dcery Dagmar, Libuše a Jaroslava s rodinami.

Adolf Jonáš

Dne 21. 10. 2019 vzpomeneme 15. výročí úmrtí pana Adolfa Jonáše ze Stradonic. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme. Manželka s rodinou.

Vlasta Hořínková

Moře lásky jsi s sebou vzal, hory bolesti zanechal. Prázdná místa jsou tu, kde zazníval Tvůj hlas, však vzpomínka na Tebe zůstane v nás. - Dne 13. října vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Vlasta HOŘÍNKOVÁ. S láskou a úctou vzpomínají dcery Hana, Eva, Vlasta s rodinami, synové Petr a Pavel s rodinami a sestra Věra.

Táňa Karásková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 17. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Táňa KARÁSKOVÁ z Jirkova. S bolestí v srdci vzpomínají manžel Josef, dcera Táňa, syn Petr a sestra Štěpánka s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Adolf Nedoma

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Dne 22. října tomu bude šest let, kdy zemřel náš drahý syn, manžel, otec, děda, tchán, strýc, švagr, pradědeček, pan Adolf NEDOMA z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku.

Nabídky práce

MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ

Měsíční výdělek 28-30 tisíc měsíčně, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 75,-Kč nebo obědy v hodnotě 100,-Kč plně hrazeny zaměstnavatelem. Firma Römheld & Moelle s provozovnou v Žatci (Leoše Janáčka 3224, 438 01 Žatec) hledá kandidáty na pozici MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ. Požadavky: vyučení v technickém oboru - znalost nebo praxe v oboru modelářství výhodou, Manuální zručnost, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.
Tel.: 739 705 434
E-mail: spacek@roemheld-moelle.cz

MISTR VÝROBY - VHODNÉ I PRO DŮCHODCE

Hledáme do výrobní firmy se sídlem v Třebívlicích mistra výroby. Odpovědnost za chod výroby (dřevozpracující obor) – 6 zaměstnanců, plnění výrobního plánu, úzká spolupráce s nákupem a odbytem. Práce je vhodná i pro aktivního důchodce. Výhodné finanční podmínky, odměny v závislosti na splněném výkonu, přátelský kolektiv a zázemí malé přátelské firmy. Nástup možný ihned.
Tel.: 606 706 856

SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Sázení stromů života nad Mariánskou ulicí v Hlubanech

V sobotu ve 14 hodin na nové aleji všechny účastníky přivítal starosta města Podbořan Radek Reindl.

Přehrát video
Světýlková slavnost 2019 v MŠ U jezu Žatec

Žatecká školka U jezu pozvala v úterý 5. listopadu všechny děti a rodiče na tradiční Světýlkovou slavnost. Dýně byly jedna krásnější než druhá, občerstvení parádní, nálada strašidelně skvělá...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v LN. Tel.: 774 305 312.

PRONÁJEM

Pronajmeme místnost 14 m2 přístupnou ze dvora domu Chmelařské nám. 348, Žatec (vedle hasičů) pro možnost uložení materiálu (elektro, instalatér, atd.). Možnost parkování osobního auta nebo dodávky na dvoře domu. Levně. Tel.: 604 587 274.