Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohuslav Pašek

Dne 9. října tomu bylo šest let, co nás navždy opustil pan Bohuslav PAŠEK z Chomutova. Stále vzpomínají manželka Jarmila, dcera Zuzka, syn Honza a vnučky Kristýnka, Gábinka a Viktorka.

Miloslava Zukalová

Jen kytičku na hrob Ti, maminko, můžeme dát a pokojný spánek Ti přát. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstává v nás. - Dne 18. října tomu bude devět smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, paní Miloslava ZUKALOVÁ z Chomutova. Se zármutkem stále vzpomínají dcery Miluš a Venuš, vnoučata David, Lenka, Tomáš, Vendulka, Tomáš, pravnoučata Samirek, Olíček, Natálka, Sofinka, Terezka a Baruška.

Lumír Koreš

Tvá ruka už nikdy nepohladí naše tváře a Tvá ústa neřeknou nám ta tři slůvka ,,mám vás rád.” - Dne 13. října uplynulo druhé smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček Lumír KOREŠ. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Zdeňka, syn Lumír s Ilonkou, dcera Zdeňka s Martinem, vnoučata Martin, Michaela, Klára, pravnučka Anička a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Zdeňka Batrinová

Za Tvou lásku, péči o nás, za všechna milá slova, starosti, zachováme v srdci navždy Tvůj obraz a pocit neskonalé vděčnosti. - Dne 10. října uplynul rok, co nás navždy opustila laskavá a obětavá manželka, maminka, babička, sestra a teta, paní Zdeňka BATRINOVÁ z Jirkova. Ve svém srdci pro nás tolik lásky měla, že v našich vzpomínkách žije dál. Nikdy nezapomene manžel Jiří, dcery Lenka a Zdeňka s rodinami a sestra Irma s rodinou. Děkujeme za vzpomínku.

Kája Veselý

Je těžké najít útěchy, když bolest nedá spáti. Štěstí tak náhle ztracené, již nikdo nenavrátí. - Dne 7. října uplynul první rok, co zemřel můj milovaný syn Kája VESELÝ z Libědic. S bolestí v srdci vzpomíná maminka. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte se mnou. Děkuji.

Jana Černá

Dne 7. 10. uplynou tři roky od chvíle, kdy navždy odešla paní Jana ČERNÁ z Vrbna nad Lesy. S láskou vzpomínají manžel František, děti Jana a František s rodinami. Moc nám chybíš.

Ladislav Merda

Dne 13. října 2020 uplyne 7 smutných roků, co nás navždy opustil pan Ladislav MERDA ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka Vlasta a synové Láďa a Mirek s rodinami.

Václav Vaněk

Je smutné bez Tebe žít, nemá kdo poradit, potěšit. Díky za to, čím jsi pro nás byl, za každý den, který jsi pro nás žil. Dne 10. 10. 2020 vzpomeneme 2. výročí úmrtí pana Václava VAŇKA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka s rodinou.

Ludmila Doležalová

Odešla jsi, odkud není návratu, ve svět neznámý šla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Dne 9. října 2020 uplyne 22 let, od úmrtí naší milované maminky, tchýně a babičky, paní Ludmily DOLEŽALOVÉ ze Žatce. Kdo jste ji měli rádi, věnujte jí s námi tichou vzpomínku. Nikdy na tebe nezapomene dcera Liduš Veselá s rodinou.

Helena Petrová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 5. října uplynul jeden rok, co nás opustila naše maminka Helena Petrová. Nikdy na tebe, maminko, nezapomeneme. Vzpomínají dcery Ilona a Miluš s rodinami a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video