Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohuslav Pašek

Dne 9. října tomu bylo šest let, co nás navždy opustil pan Bohuslav PAŠEK z Chomutova. Stále vzpomínají manželka Jarmila, dcera Zuzka, syn Honza a vnučky Kristýnka, Gábinka a Viktorka.

Miloslava Zukalová

Jen kytičku na hrob Ti, maminko, můžeme dát a pokojný spánek Ti přát. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstává v nás. - Dne 18. října tomu bude devět smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, paní Miloslava ZUKALOVÁ z Chomutova. Se zármutkem stále vzpomínají dcery Miluš a Venuš, vnoučata David, Lenka, Tomáš, Vendulka, Tomáš, pravnoučata Samirek, Olíček, Natálka, Sofinka, Terezka a Baruška.

Lumír Koreš

Tvá ruka už nikdy nepohladí naše tváře a Tvá ústa neřeknou nám ta tři slůvka ,,mám vás rád.” - Dne 13. října uplynulo druhé smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček Lumír KOREŠ. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Zdeňka, syn Lumír s Ilonkou, dcera Zdeňka s Martinem, vnoučata Martin, Michaela, Klára, pravnučka Anička a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Zdeňka Batrinová

Za Tvou lásku, péči o nás, za všechna milá slova, starosti, zachováme v srdci navždy Tvůj obraz a pocit neskonalé vděčnosti. - Dne 10. října uplynul rok, co nás navždy opustila laskavá a obětavá manželka, maminka, babička, sestra a teta, paní Zdeňka BATRINOVÁ z Jirkova. Ve svém srdci pro nás tolik lásky měla, že v našich vzpomínkách žije dál. Nikdy nezapomene manžel Jiří, dcery Lenka a Zdeňka s rodinami a sestra Irma s rodinou. Děkujeme za vzpomínku.

Kája Veselý

Je těžké najít útěchy, když bolest nedá spáti. Štěstí tak náhle ztracené, již nikdo nenavrátí. - Dne 7. října uplynul první rok, co zemřel můj milovaný syn Kája VESELÝ z Libědic. S bolestí v srdci vzpomíná maminka. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte se mnou. Děkuji.

Jana Černá

Dne 7. 10. uplynou tři roky od chvíle, kdy navždy odešla paní Jana ČERNÁ z Vrbna nad Lesy. S láskou vzpomínají manžel František, děti Jana a František s rodinami. Moc nám chybíš.

Ladislav Merda

Dne 13. října 2020 uplyne 7 smutných roků, co nás navždy opustil pan Ladislav MERDA ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka Vlasta a synové Láďa a Mirek s rodinami.

Václav Vaněk

Je smutné bez Tebe žít, nemá kdo poradit, potěšit. Díky za to, čím jsi pro nás byl, za každý den, který jsi pro nás žil. Dne 10. 10. 2020 vzpomeneme 2. výročí úmrtí pana Václava VAŇKA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka s rodinou.

Ludmila Doležalová

Odešla jsi, odkud není návratu, ve svět neznámý šla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Dne 9. října 2020 uplyne 22 let, od úmrtí naší milované maminky, tchýně a babičky, paní Ludmily DOLEŽALOVÉ ze Žatce. Kdo jste ji měli rádi, věnujte jí s námi tichou vzpomínku. Nikdy na tebe nezapomene dcera Liduš Veselá s rodinou.

Helena Petrová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 5. října uplynul jeden rok, co nás opustila naše maminka Helena Petrová. Nikdy na tebe, maminko, nezapomeneme. Vzpomínají dcery Ilona a Miluš s rodinami a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video