Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohuslav Pašek

Dne 9. října tomu bylo šest let, co nás navždy opustil pan Bohuslav PAŠEK z Chomutova. Stále vzpomínají manželka Jarmila, dcera Zuzka, syn Honza a vnučky Kristýnka, Gábinka a Viktorka.

Miloslava Zukalová

Jen kytičku na hrob Ti, maminko, můžeme dát a pokojný spánek Ti přát. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstává v nás. - Dne 18. října tomu bude devět smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, paní Miloslava ZUKALOVÁ z Chomutova. Se zármutkem stále vzpomínají dcery Miluš a Venuš, vnoučata David, Lenka, Tomáš, Vendulka, Tomáš, pravnoučata Samirek, Olíček, Natálka, Sofinka, Terezka a Baruška.

Lumír Koreš

Tvá ruka už nikdy nepohladí naše tváře a Tvá ústa neřeknou nám ta tři slůvka ,,mám vás rád.” - Dne 13. října uplynulo druhé smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček Lumír KOREŠ. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Zdeňka, syn Lumír s Ilonkou, dcera Zdeňka s Martinem, vnoučata Martin, Michaela, Klára, pravnučka Anička a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Zdeňka Batrinová

Za Tvou lásku, péči o nás, za všechna milá slova, starosti, zachováme v srdci navždy Tvůj obraz a pocit neskonalé vděčnosti. - Dne 10. října uplynul rok, co nás navždy opustila laskavá a obětavá manželka, maminka, babička, sestra a teta, paní Zdeňka BATRINOVÁ z Jirkova. Ve svém srdci pro nás tolik lásky měla, že v našich vzpomínkách žije dál. Nikdy nezapomene manžel Jiří, dcery Lenka a Zdeňka s rodinami a sestra Irma s rodinou. Děkujeme za vzpomínku.

Kája Veselý

Je těžké najít útěchy, když bolest nedá spáti. Štěstí tak náhle ztracené, již nikdo nenavrátí. - Dne 7. října uplynul první rok, co zemřel můj milovaný syn Kája VESELÝ z Libědic. S bolestí v srdci vzpomíná maminka. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte se mnou. Děkuji.

Jana Černá

Dne 7. 10. uplynou tři roky od chvíle, kdy navždy odešla paní Jana ČERNÁ z Vrbna nad Lesy. S láskou vzpomínají manžel František, děti Jana a František s rodinami. Moc nám chybíš.

Ladislav Merda

Dne 13. října 2020 uplyne 7 smutných roků, co nás navždy opustil pan Ladislav MERDA ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka Vlasta a synové Láďa a Mirek s rodinami.

Václav Vaněk

Je smutné bez Tebe žít, nemá kdo poradit, potěšit. Díky za to, čím jsi pro nás byl, za každý den, který jsi pro nás žil. Dne 10. 10. 2020 vzpomeneme 2. výročí úmrtí pana Václava VAŇKA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka s rodinou.

Ludmila Doležalová

Odešla jsi, odkud není návratu, ve svět neznámý šla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Dne 9. října 2020 uplyne 22 let, od úmrtí naší milované maminky, tchýně a babičky, paní Ludmily DOLEŽALOVÉ ze Žatce. Kdo jste ji měli rádi, věnujte jí s námi tichou vzpomínku. Nikdy na tebe nezapomene dcera Liduš Veselá s rodinou.

Helena Petrová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 5. října uplynul jeden rok, co nás opustila naše maminka Helena Petrová. Nikdy na tebe, maminko, nezapomeneme. Vzpomínají dcery Ilona a Miluš s rodinami a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video