Fotbal: Louny B - Tuchořice

. Ve třetím kole okresního přeboru zajížděl tým Tuchořic, do té doby se dvěma výhrami, na půdu rezervy Loun. Odtud další body tuchořičtí fotbalisté do tabulky nepřivezli, naopak si z Loun odvezli vysokou prohru. Poločasový výsledek s dvoubrankovým mankem během druhé půle Tuchořice navýšily o další čtyři obdržené branky a z trávníku lounského B týmu si odvezly prohru 0:6. Od devětatřicáté minuty hosté hráli v deseti, neboť za surovou hru byl vyloučen Josef Mlejnek. Tuchořickému týmu navíc každé utkání chytá jiný brankář, v Lounech v bráně nastoupil teprve patnáctiletý Josef Pospíšil. Louny B jsou po třech kolech se dvěma výhrami a jednou remízou v tabulce na druhé příčce, Tuchořice na místě osmém. Více o utkání nejdete ve fotbalovém servisu níže na stránce.