Konec dobrý, všechno dobré: Podbořany - Kozly 3:1

Pavel Macák 2011-05-26 00:00:00

Ano, přesně tak, jak zní nadpis, lze charakterizovat toto utkání. Začátek nevyzněl pro Podbořany vůbec dobře. Hosté působili lepším dojmem a jejich převaha byla znatelná. Lépe kombinovali, byli důraznější v osobních soubojích a domácí jen s vypětím všech sil čelili neustálému tlaku. 

Přetížená obrana si ve 20. min. vypomohla faulem, za což rozhodčí nařídil pokutový kop. Brankář Bláha jej naštěstí  zneškodnil. Neuběhly ani dvě minuty a Kozly se ujaly vedení. Když už to vypadalo, že tento stav bude trvat i do poločasové přestávky, vykřesali domácí naději vyrovnávací brankou Razíma ve 40. minutě. Ve druhém poločase Podbořanští zpřesnili hru a více začali využívat křídla a krajní záložníky a tak postupně smazávali převahu soupeře. To se také projevilo již v 50., kdy domácí Volf zvýšil na 2:1. Od tohoto momentu se jako zázrakem zlepšila hra obrany, která s přehledem, společně s brankářem Bláhou, řešila všechny ošemetné situace .V této době se hra přiostřila, což rozhodčí řešil žlutými kartami. To ovšem nestačilo a tak byly „odměněny“ červenými kartami, po jednom z hráčů, obě mužstva. Hra se změnila v mnoho osobních soubojů a věčných diskuzí s rozhodčím. Nutno přiznat, že ani pomezní rozhodčí „z lidu“ klidu hře nepřidali. Bylo by velmi dobré, pokud by Okresní fotbalový svaz mohl zajistit kvalifikované a nestranné asistenty hlavního rozhodčího. Závěr patřil domácím, kteří v 80. pečetili vítězství, opět Razímem, na 3:1.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video