Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-02-11 10:21:00

Týdeník Žatecké noviny č. 6 vychází ve středu 12. února!

Ve druhém únorovém vydání Žateckých novin se dočtete o DOPRAVNÍ NEHODĚ autobusu plného žateckých studentů, workshopu s bývalým YOUTUBEREM JIRKOU KRÁLEM, zabijačkových hodech a oslavách MASOPUSTU na náměstí Svobody, výhradám k DOKUMENTACI EIA v souvislosti se závodem HP PELZER, doporučení MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ zapojit žateckou nemocnici do páteřní sítě Ústeckého kraje, ,,ŠMEJDECH“, kteří využívají přechodu na DVB-T2, plánované rekonstrukci KLÁŠTERNÍ ULICE, požáru zahradní CHATKY, prohlubni v chodníku u AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY a ANKETĚ OSOBNOST ŽATCE. Velký rozhovor je tentokrát s ředitelkou ZUŠ ŽATEC IRENOU MAREŠOVOU.

Sportovní strana nabídne výsledky třetího kola jednotlivců v BOWLINGU, další přípravné utkání fotbalistů FK SLAVOJ, body pro STOLNÍ TENISTY, pokračování ZIMNÍHO TURNAJE ve fotbale, druhé místo na turnaji dorostenců pro TENISTY Dvorského a Trykara, ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ Volejbalového klubu Sever Žatec a vítězný víkend kuželkářské LOKOMOTIVY. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na LOUTKOVOU POHÁDKU O líném Honzovi. Nabídneme také reportážní fotografii z VALENTÝNSKÉHO TVOŘENÍ v DDM Žatec a informace o dotacích na POŘÁDÁNÍ KULTURNÍCH AKCÍ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video