Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-02-11 10:21:00

Týdeník Žatecké noviny č. 6 vychází ve středu 12. února!

Ve druhém únorovém vydání Žateckých novin se dočtete o DOPRAVNÍ NEHODĚ autobusu plného žateckých studentů, workshopu s bývalým YOUTUBEREM JIRKOU KRÁLEM, zabijačkových hodech a oslavách MASOPUSTU na náměstí Svobody, výhradám k DOKUMENTACI EIA v souvislosti se závodem HP PELZER, doporučení MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ zapojit žateckou nemocnici do páteřní sítě Ústeckého kraje, ,,ŠMEJDECH“, kteří využívají přechodu na DVB-T2, plánované rekonstrukci KLÁŠTERNÍ ULICE, požáru zahradní CHATKY, prohlubni v chodníku u AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY a ANKETĚ OSOBNOST ŽATCE. Velký rozhovor je tentokrát s ředitelkou ZUŠ ŽATEC IRENOU MAREŠOVOU.

Sportovní strana nabídne výsledky třetího kola jednotlivců v BOWLINGU, další přípravné utkání fotbalistů FK SLAVOJ, body pro STOLNÍ TENISTY, pokračování ZIMNÍHO TURNAJE ve fotbale, druhé místo na turnaji dorostenců pro TENISTY Dvorského a Trykara, ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ Volejbalového klubu Sever Žatec a vítězný víkend kuželkářské LOKOMOTIVY. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na LOUTKOVOU POHÁDKU O líném Honzovi. Nabídneme také reportážní fotografii z VALENTÝNSKÉHO TVOŘENÍ v DDM Žatec a informace o dotacích na POŘÁDÁNÍ KULTURNÍCH AKCÍ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


ÚKLID ZAHRADY

Hledám někoho, kdo mně pomůže s úklidem zahrady v Žatci po zimě. Zaplatím. Starší paní.
Tel.: 605929938


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní firma přijme do pracovního poměru zaměstnance se ZPS na pozici pracovníka ostrahy v průmyslové zóně Triangle u Žatce. Požadujeme čistý trestní rejstřík a slušné vystupování. Výhodné mzdové podmínky + náborový příspěvek. Bližší informace na uvedeném telefonu. Těšíme se na spolupráci.
Tel.: 608 313 199

Poslední videa

Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video
Pasování prvňáčků ZŠ Komenského alej na čtenáře Městské knihovny Žatec

Také děti z Komeňáku si přichystaly vystoupení...

Přehrát video