Amatérští hokejisté se sejdou v Žatci. Místo jednoho proběhnou letos dva turnaje

Iveta Drlíková 2020-02-21 13:06:00

Žatec (id) Po roce se do města chmele vrací klání amatérských hokejových nadšenců. Třetí ročník turnaje čtyřčlenných týmů, který na mobilním kluzišti v centru Žatce opět pořádá spolek Turnajový král, proběhne letos dokonce ve dvou termínech.

Tradiční název akce se tak pozměnil na GRAPE SC hokejová tour 2020 a startovat by na ní mohlo až 24 celků. „Pro velký zájem účastníků, jsme akci rozšířili na dvě kvalifikační kola a finále. První kvalifikace proběhne v neděli 23. února, na tu máme ještě pár volných míst. Druhá část naší hokejové tour, včetně finále, do kterého postoupí dva nejlepší týmy z obou kvalifikací, je naplánována o týden později. Jeden tým může klidně startovat v obou kvalifikacích, zvýší tím svoji šanci dostat se do finálové čtyřky,“ říká předseda pořádající ho spolku Patrik Koutník a ještě dodává: „Zájemci se můžou hlásit na FB Turnajový král, kde najdou i plakát s kontakty nebo rovnou na email koutnik@turnajovykral.cz.

Kromě domácích provětrají letos svoji hokejovou výstroj na ledové ploše před radnicí například hráči z Loun, Mostu, Chomutova nebo loňský finalista Panenský Týnec. Svůj tým přihlásila i žatecká firma GRAPE SC, která je od začátku generálním parterem této sportovní události. „Naše spolupráce s pořadateli funguje na výbornou a my jsme rádi, že akci můžeme podpořit. Každý z nás má v sobě kus sportovce. My v GRAPE SC věříme, že sport je cesta ke zdravějšímu stylu života, k nezapomenutelným zážitkům a funguje jako ventil ke všemu co nám život přináší.,“ sdělila nám Jana Kopecká.

Dva předchozí ročníky ovládly lounské týmy. V neděli 1. března se uvidí, kdo pozvedne vítězný pohár nad hlavu ve třetím ročníku. A ještě připomínáme, že o týden dříve můžete po celý den fandit rekreačním hokejistům během prvního kvalifikačního turnaje.

Foto: Hokejisté z širokého okolí se zanedlouho sjedou do Žatce na třetí ročník turnaje amatérských týmů. Letos proběhne ve dvou termínech, a to 23. února a 1. března. Foto: archiv redakce 

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


VEDOUCÍ ÚČETNICTVÍ A EKONOMICKÝCH AGEND

Žatecká teplárenská přijme nového kolegu/kolegyni. Náplň práce: vedení a zodpovědnost za účetnictví a finanční politiku společnosti, vypracování daňových přiznání napříč různých daňových povinností a další. Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru, dobrou znalost účetních a daňových předpisů, dobrou orientaci v legislativě ČR, 5 let praxe s vedením podvojného účetnictví na pozici samostatná/hlavní účetní. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, pružná prac. doba, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a další zaměstnanecké benefity, služební telefon, notebook. K žádosti o místo přiložte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 25. 10. 2020 na uvedený e-mail.
E-mail: vlcek@ztas.cz


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


DISPONENT DOPRAVY

Nabídka práce - OZ BRÁZDA ŽATEC! DISPONENT DOPRAVY - VEDOUCÍ PRACOVNÍK. Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenost v oboru výhodou, zodpovědnost a časová flexibilita. Nabízíme mzdu 33-38000,- Kč/měsíc (dle zkušeností), možnost zvýhodněného ubytování v areálu společnosti, možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny, směnný provoz, místo výkonu Žatec, nástup v listopadu 2020. Nabídky s životopisem zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 774 711 315
E-mail: denis.biedermann@ozbrazda.cz

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video