Amatérští hokejisté se sejdou v Žatci. Místo jednoho proběhnou letos dva turnaje

Iveta Drlíková 2020-02-21 13:06:00

Žatec (id) Po roce se do města chmele vrací klání amatérských hokejových nadšenců. Třetí ročník turnaje čtyřčlenných týmů, který na mobilním kluzišti v centru Žatce opět pořádá spolek Turnajový král, proběhne letos dokonce ve dvou termínech.

Tradiční název akce se tak pozměnil na GRAPE SC hokejová tour 2020 a startovat by na ní mohlo až 24 celků. „Pro velký zájem účastníků, jsme akci rozšířili na dvě kvalifikační kola a finále. První kvalifikace proběhne v neděli 23. února, na tu máme ještě pár volných míst. Druhá část naší hokejové tour, včetně finále, do kterého postoupí dva nejlepší týmy z obou kvalifikací, je naplánována o týden později. Jeden tým může klidně startovat v obou kvalifikacích, zvýší tím svoji šanci dostat se do finálové čtyřky,“ říká předseda pořádající ho spolku Patrik Koutník a ještě dodává: „Zájemci se můžou hlásit na FB Turnajový král, kde najdou i plakát s kontakty nebo rovnou na email koutnik@turnajovykral.cz.

Kromě domácích provětrají letos svoji hokejovou výstroj na ledové ploše před radnicí například hráči z Loun, Mostu, Chomutova nebo loňský finalista Panenský Týnec. Svůj tým přihlásila i žatecká firma GRAPE SC, která je od začátku generálním parterem této sportovní události. „Naše spolupráce s pořadateli funguje na výbornou a my jsme rádi, že akci můžeme podpořit. Každý z nás má v sobě kus sportovce. My v GRAPE SC věříme, že sport je cesta ke zdravějšímu stylu života, k nezapomenutelným zážitkům a funguje jako ventil ke všemu co nám život přináší.,“ sdělila nám Jana Kopecká.

Dva předchozí ročníky ovládly lounské týmy. V neděli 1. března se uvidí, kdo pozvedne vítězný pohár nad hlavu ve třetím ročníku. A ještě připomínáme, že o týden dříve můžete po celý den fandit rekreačním hokejistům během prvního kvalifikačního turnaje.

Foto: Hokejisté z širokého okolí se zanedlouho sjedou do Žatce na třetí ročník turnaje amatérských týmů. Letos proběhne ve dvou termínech, a to 23. února a 1. března. Foto: archiv redakce 

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video