Amatérští hokejisté se sejdou v Žatci. Místo jednoho proběhnou letos dva turnaje

Iveta Drlíková 2020-02-21 13:06:00

Žatec (id) Po roce se do města chmele vrací klání amatérských hokejových nadšenců. Třetí ročník turnaje čtyřčlenných týmů, který na mobilním kluzišti v centru Žatce opět pořádá spolek Turnajový král, proběhne letos dokonce ve dvou termínech.

Tradiční název akce se tak pozměnil na GRAPE SC hokejová tour 2020 a startovat by na ní mohlo až 24 celků. „Pro velký zájem účastníků, jsme akci rozšířili na dvě kvalifikační kola a finále. První kvalifikace proběhne v neděli 23. února, na tu máme ještě pár volných míst. Druhá část naší hokejové tour, včetně finále, do kterého postoupí dva nejlepší týmy z obou kvalifikací, je naplánována o týden později. Jeden tým může klidně startovat v obou kvalifikacích, zvýší tím svoji šanci dostat se do finálové čtyřky,“ říká předseda pořádající ho spolku Patrik Koutník a ještě dodává: „Zájemci se můžou hlásit na FB Turnajový král, kde najdou i plakát s kontakty nebo rovnou na email koutnik@turnajovykral.cz.

Kromě domácích provětrají letos svoji hokejovou výstroj na ledové ploše před radnicí například hráči z Loun, Mostu, Chomutova nebo loňský finalista Panenský Týnec. Svůj tým přihlásila i žatecká firma GRAPE SC, která je od začátku generálním parterem této sportovní události. „Naše spolupráce s pořadateli funguje na výbornou a my jsme rádi, že akci můžeme podpořit. Každý z nás má v sobě kus sportovce. My v GRAPE SC věříme, že sport je cesta ke zdravějšímu stylu života, k nezapomenutelným zážitkům a funguje jako ventil ke všemu co nám život přináší.,“ sdělila nám Jana Kopecká.

Dva předchozí ročníky ovládly lounské týmy. V neděli 1. března se uvidí, kdo pozvedne vítězný pohár nad hlavu ve třetím ročníku. A ještě připomínáme, že o týden dříve můžete po celý den fandit rekreačním hokejistům během prvního kvalifikačního turnaje.

Foto: Hokejisté z širokého okolí se zanedlouho sjedou do Žatce na třetí ročník turnaje amatérských týmů. Letos proběhne ve dvou termínech, a to 23. února a 1. března. Foto: archiv redakce 

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video