Amatérští hokejisté se sejdou v Žatci. Místo jednoho proběhnou letos dva turnaje

Iveta Drlíková 2020-02-21 13:06:00

Žatec (id) Po roce se do města chmele vrací klání amatérských hokejových nadšenců. Třetí ročník turnaje čtyřčlenných týmů, který na mobilním kluzišti v centru Žatce opět pořádá spolek Turnajový král, proběhne letos dokonce ve dvou termínech.

Tradiční název akce se tak pozměnil na GRAPE SC hokejová tour 2020 a startovat by na ní mohlo až 24 celků. „Pro velký zájem účastníků, jsme akci rozšířili na dvě kvalifikační kola a finále. První kvalifikace proběhne v neděli 23. února, na tu máme ještě pár volných míst. Druhá část naší hokejové tour, včetně finále, do kterého postoupí dva nejlepší týmy z obou kvalifikací, je naplánována o týden později. Jeden tým může klidně startovat v obou kvalifikacích, zvýší tím svoji šanci dostat se do finálové čtyřky,“ říká předseda pořádající ho spolku Patrik Koutník a ještě dodává: „Zájemci se můžou hlásit na FB Turnajový král, kde najdou i plakát s kontakty nebo rovnou na email koutnik@turnajovykral.cz.

Kromě domácích provětrají letos svoji hokejovou výstroj na ledové ploše před radnicí například hráči z Loun, Mostu, Chomutova nebo loňský finalista Panenský Týnec. Svůj tým přihlásila i žatecká firma GRAPE SC, která je od začátku generálním parterem této sportovní události. „Naše spolupráce s pořadateli funguje na výbornou a my jsme rádi, že akci můžeme podpořit. Každý z nás má v sobě kus sportovce. My v GRAPE SC věříme, že sport je cesta ke zdravějšímu stylu života, k nezapomenutelným zážitkům a funguje jako ventil ke všemu co nám život přináší.,“ sdělila nám Jana Kopecká.

Dva předchozí ročníky ovládly lounské týmy. V neděli 1. března se uvidí, kdo pozvedne vítězný pohár nad hlavu ve třetím ročníku. A ještě připomínáme, že o týden dříve můžete po celý den fandit rekreačním hokejistům během prvního kvalifikačního turnaje.

Foto: Hokejisté z širokého okolí se zanedlouho sjedou do Žatce na třetí ročník turnaje amatérských týmů. Letos proběhne ve dvou termínech, a to 23. února a 1. března. Foto: archiv redakce 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video