Prý se chtěl zabít kladivem do hlavy

Tomáš Skřipský 2020-02-22 12:15:00

CHOMUTOV (tos) — Jak jsme informovali v nedávných dnech, chomutovští policisté museli zpacifikovat mladého muže, který na sídlišti Březenecká řádil jako smyslů zbavený. Pozdě večer nejprve vytrhl dvířka u poštovní schránky od jednoho z bytů, šel s nimi před dům a opakovaně je házel do okna své sousedky. Pak si šel domů pro kladivo, s nímž poté začal mlátit do vstupních dveří ženina bytu a přitom jeho obyvatelce vyhrožoval zabitím. Zmíněným kladivem prý pak mlátil i do dalších dveří od jiného bytu, které rovněž poškodil, a před přivolanými policisty se zavřel doma. Nakonec jim otevřel, ale po jednom z nich hodil skleněnou láhev. Tou ho zasáhl do hlavy a způsobil mu hematom. Vykoledoval si tím pobyt v cele.

K případu na svém facebooku zveřejnili podrobnosti a krátké video také městští strážnící, kteří u případu rovněž zasahovali. „Muž uvedl, že chtěl zabít sebe i sousedku a sebepoškozoval se kladivem,“ citovali vysvětlení zadrženého.

Po vystřízlivění byl agresor obviněn hned z několika trestných činů — z násilí proti úřední osobě, poškození cizí věci, z nebezpečného vyhrožování a z pokusu porušování domovní svobody.

Muži, který se ke svému jednání doznal a uvedl, že roli v něm sehrál alkohol, nyní hrozí až šestiletý pobyt za mřížemi. Celková škoda, způsobená jeho počínáním na fasádě domu a dveřích bytů, byla předběžně vyčíslena na 22 tisíc korun.

Foto: Agresivní muž na záznamu z osobní kamery strážníka městské policie vybíhá z bytu s láhví v ruce, kterou vzápětí trefil ho hlavy státního policistu. Reprodukce: ohremedia.cz

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


ÚKLID ZAHRADY

Hledám někoho, kdo mně pomůže s úklidem zahrady v Žatci po zimě. Zaplatím. Starší paní.
Tel.: 605929938


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní firma přijme do pracovního poměru zaměstnance se ZPS na pozici pracovníka ostrahy v průmyslové zóně Triangle u Žatce. Požadujeme čistý trestní rejstřík a slušné vystupování. Výhodné mzdové podmínky + náborový příspěvek. Bližší informace na uvedeném telefonu. Těšíme se na spolupráci.
Tel.: 608 313 199

Poslední videa

Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video
Pasování prvňáčků ZŠ Komenského alej na čtenáře Městské knihovny Žatec

Také děti z Komeňáku si přichystaly vystoupení...

Přehrát video