Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

Redakce 2020-03-24 10:24:22

CHOMUTOVSKO — V nejnovějším čísle týdeníku Nástup se tento týden dočtete zajímavý příběh prvního koronavirem nakaženého člověka z Chomutovska, v dalším článku poukazuje naše čtenářka na problematiku bezdomovců, kteří ignorují vládní nařízení ohledně nošení roušek a nikdo to podle jejích slov neřeší, o vyjádření, jak se k situaci staví město, jsme tedy požádali mluvčí chomutovského magistrátu Denisu Špeilovou. Druhá strana se věnuje příběhu Lucie Krotké, dobrovolnice, která se v současné nelehké situaci snaží pomáhat, co to jen jde. Uvnitř najdete stručný přehled služeb, které města nabízejí svým občanům, když například nechtějí vycházet z domu. Sport přinese shrnutí sezóny hokejových Pirátů a rozhovor s šéfem futsalového LoKo Chomutov Petrem Tichým.

Týdeník Nástup č. 12 vychází již ve středu 25. března.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video