Parkování v Chomutově všude a zdarma

2020-04-01 15:57:31

CHOMUTOV (spe) — Nařízením vlády byly po dobu trvání nouzového stavu zrušeny všechny rezidentní a abonentské parkovací zóny ve všech městech České republiky. V těchto zónách tak v tuto chvíli může parkovat každý bez ohledu na to, zda má platnou parkovací kartu. Dle vládního nařízení se rovněž nesmí minimálně do 13. dubna 2020 vybírat poplatky za parkování ve městech. „Městská policie již od prvního nařízení vlády neřeší neoprávněné stání ve vyhrazených zónách či parkování bez uhrazení daného poplatku. Tato její činnost je momentálně pozastavena,“ sdělil primátor města Chomutova Marek Hrabáč.

Vzhledem k aktuální situaci nebude Magistrát statutárního města Chomutova obnovovat propadlé parkovací karty ani přijímat žádosti o nové. „Tyto činnosti nespadají mezi nezbytně nutné agendy, na které je chod úřadu momentálně nastavený, takže je budeme řešit až po návratu do klasického režimu,“ vysvětlil tajemník chomutovského magistrátu Robert Plechatý. Zároveň ale bude platnost ročních a pololetních parkovacích karet automaticky prodloužena o počet měsíců, po které bude trvat nouzový stav. Není tedy potřeba o nic žádat. „Po skončení nouzového stavu budou mít občané navíc lhůtu jednoho měsíce na podání žádosti o novou rezidentní kartu nebo o její prodloužení,“ doplnil tajemník.

Komentáře

Nabídky práce

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90


SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY

Volné místo na pozici SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY ve Valeo Podbořany. Mzda vč. benefitů až 26500,- Kč.
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video