Kastelánka zve na virtuální prohlídku zámku Stekník

Iveta Drlíková 2020-04-10 09:16:00

Rovněž Státní zámek Stekník se musel navenek ponořit do virtuální reality. Aby lidi na zámek díky koronavirové krizi nezapomněli, natočila zdejší kastelánka Jana Zajíčková video prohlídku s komentářem. K vidění je na facebookové stránce zámku i na jeho webu. Podobně chce přiblížit i zrušené akce k nastávajícím svátkům jara, především oblíbené speciální prohlídky. „Velikonoce už klepou na dveře a nám je líto, že letos budou pro nás všechny trochu jiné. Abychom vás i nás trochu potěšili, rozhodli jsme se, že zámek přesto velikonočně nazdobíme a nafotíme a ještě před Velikonocemi zveřejníme snímky na naší FB stránce,” vzkazuje kastelánka Jana Zajíčková.

Vzhledem k prodloužení stavu nouze na zámku posouvají i termín instalace a zahájení výstavy s názvem Neobjevené tváře památek. Jedná se o jedinečnou edici fotografií celebrit pořízených na 11 méně známých a navštěvovaných českých a moravských historických místech, kterou fotografka Markéta Novak připravila ve spolupráci s Národním památkovým ústavem. Před jejím objektivem se objevily třeba herečky Klára Issová a Hana Vagnerová nebo zpěvačky Lucie Vondráčková a Lenny. „Momentálně je těžké něco slibovat. Každopádně v polovině května chceme tuto výstavu začít instalovat a uvidíme, zda od června opravdu otevřeme, jak o tom minulý týden na tiskové konferenci hovořila ředitelka Národního památkového ústavu,” říká Jana Zajíčková. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video