Kastelánka zve na virtuální prohlídku zámku Stekník

Iveta Drlíková 2020-04-10 09:16:00

Rovněž Státní zámek Stekník se musel navenek ponořit do virtuální reality. Aby lidi na zámek díky koronavirové krizi nezapomněli, natočila zdejší kastelánka Jana Zajíčková video prohlídku s komentářem. K vidění je na facebookové stránce zámku i na jeho webu. Podobně chce přiblížit i zrušené akce k nastávajícím svátkům jara, především oblíbené speciální prohlídky. „Velikonoce už klepou na dveře a nám je líto, že letos budou pro nás všechny trochu jiné. Abychom vás i nás trochu potěšili, rozhodli jsme se, že zámek přesto velikonočně nazdobíme a nafotíme a ještě před Velikonocemi zveřejníme snímky na naší FB stránce,” vzkazuje kastelánka Jana Zajíčková.

Vzhledem k prodloužení stavu nouze na zámku posouvají i termín instalace a zahájení výstavy s názvem Neobjevené tváře památek. Jedná se o jedinečnou edici fotografií celebrit pořízených na 11 méně známých a navštěvovaných českých a moravských historických místech, kterou fotografka Markéta Novak připravila ve spolupráci s Národním památkovým ústavem. Před jejím objektivem se objevily třeba herečky Klára Issová a Hana Vagnerová nebo zpěvačky Lucie Vondráčková a Lenny. „Momentálně je těžké něco slibovat. Každopádně v polovině května chceme tuto výstavu začít instalovat a uvidíme, zda od června opravdu otevřeme, jak o tom minulý týden na tiskové konferenci hovořila ředitelka Národního památkového ústavu,” říká Jana Zajíčková. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video