Kastelánka zve na virtuální prohlídku zámku Stekník

Iveta Drlíková 2020-04-10 09:16:00

Rovněž Státní zámek Stekník se musel navenek ponořit do virtuální reality. Aby lidi na zámek díky koronavirové krizi nezapomněli, natočila zdejší kastelánka Jana Zajíčková video prohlídku s komentářem. K vidění je na facebookové stránce zámku i na jeho webu. Podobně chce přiblížit i zrušené akce k nastávajícím svátkům jara, především oblíbené speciální prohlídky. „Velikonoce už klepou na dveře a nám je líto, že letos budou pro nás všechny trochu jiné. Abychom vás i nás trochu potěšili, rozhodli jsme se, že zámek přesto velikonočně nazdobíme a nafotíme a ještě před Velikonocemi zveřejníme snímky na naší FB stránce,” vzkazuje kastelánka Jana Zajíčková.

Vzhledem k prodloužení stavu nouze na zámku posouvají i termín instalace a zahájení výstavy s názvem Neobjevené tváře památek. Jedná se o jedinečnou edici fotografií celebrit pořízených na 11 méně známých a navštěvovaných českých a moravských historických místech, kterou fotografka Markéta Novak připravila ve spolupráci s Národním památkovým ústavem. Před jejím objektivem se objevily třeba herečky Klára Issová a Hana Vagnerová nebo zpěvačky Lucie Vondráčková a Lenny. „Momentálně je těžké něco slibovat. Každopádně v polovině května chceme tuto výstavu začít instalovat a uvidíme, zda od června opravdu otevřeme, jak o tom minulý týden na tiskové konferenci hovořila ředitelka Národního památkového ústavu,” říká Jana Zajíčková. 

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video