Žatecká desítka a půlmaratón letos v netradiční formě

Iveta Drlíková 2020-04-15 13:55:55

Žatec (id) Další ročník veřejné běžecké akce Žatecký půlmaratón a žatecká desítka musel být v plánovaném termínu zrušený, ovšem pořadatelský Hopman team přišel s náhradní variantou.

 Ta spočívá v tom, že si jednu z těchto tras zaběhne každý sám, nebo maximálně ve dvojici, a výsledek pošle organizátorům na jejich web, kde si pak může stáhnout a vytisknou i originální diplom. Současně si každý může zvolit v daném rozmezí svůj den i čas startu. Listina účastníků s časy bude průběžně zveřejňována. Masové sportovní akce do léta zřejmě žádné neproběhnou, proto se Hopmani rozhodli pro tento originální způsob „virtuálního“ běhu. Jednu z tras či obě mohou běžci absolvovat v termínu od 11. dubna do 1. května, kdy minutu před půlnocí budou oba závody ukončeny.  

„Žatecký půlmaraton a desítka 2020 bude letos ve virtuální formě. Zvol si svůj den, svůj startovní čas, vyber si počasí a vydej se na svůj závodní běh. Oficiální tratě poděl řeky Ohře pro všechny běžce ze Žatce a blízkého okolí jsou ke stažení v gpx souboru. Běžci ze vzdálenějších míst připojte se také na své oblíbené běžecké trase v délce 10 km či 21 km s rovinatým profilem. Všechny zařadíme do účastnické listiny. Vkládání výsledků na www.hopmantriatlon.cz je možné do 12 hodin 2. května. Své osobní údaje spolu s časem a tratí vložte do registračního formuláře. Závod nemá žádné rozhodčí, máme důvěru v naše účastníky. Kdo má možnost, pořiďte si jakýkoliv záznam trasy (gpx, mobil). Konečné pořadí nebude letos určitě prioritou,“ přibližuje Mirek Urban z pořadatelského týmu netradiční sportovní počin.  

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video