Žatecká desítka a půlmaratón letos v netradiční formě

Iveta Drlíková 2020-04-15 13:55:55

Žatec (id) Další ročník veřejné běžecké akce Žatecký půlmaratón a žatecká desítka musel být v plánovaném termínu zrušený, ovšem pořadatelský Hopman team přišel s náhradní variantou.

 Ta spočívá v tom, že si jednu z těchto tras zaběhne každý sám, nebo maximálně ve dvojici, a výsledek pošle organizátorům na jejich web, kde si pak může stáhnout a vytisknou i originální diplom. Současně si každý může zvolit v daném rozmezí svůj den i čas startu. Listina účastníků s časy bude průběžně zveřejňována. Masové sportovní akce do léta zřejmě žádné neproběhnou, proto se Hopmani rozhodli pro tento originální způsob „virtuálního“ běhu. Jednu z tras či obě mohou běžci absolvovat v termínu od 11. dubna do 1. května, kdy minutu před půlnocí budou oba závody ukončeny.  

„Žatecký půlmaraton a desítka 2020 bude letos ve virtuální formě. Zvol si svůj den, svůj startovní čas, vyber si počasí a vydej se na svůj závodní běh. Oficiální tratě poděl řeky Ohře pro všechny běžce ze Žatce a blízkého okolí jsou ke stažení v gpx souboru. Běžci ze vzdálenějších míst připojte se také na své oblíbené běžecké trase v délce 10 km či 21 km s rovinatým profilem. Všechny zařadíme do účastnické listiny. Vkládání výsledků na www.hopmantriatlon.cz je možné do 12 hodin 2. května. Své osobní údaje spolu s časem a tratí vložte do registračního formuláře. Závod nemá žádné rozhodčí, máme důvěru v naše účastníky. Kdo má možnost, pořiďte si jakýkoliv záznam trasy (gpx, mobil). Konečné pořadí nebude letos určitě prioritou,“ přibližuje Mirek Urban z pořadatelského týmu netradiční sportovní počin.  

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video