Právě teď: Fotogalerie farmářských trhů v Jirkově

Soňa Šímová 2020-04-25 09:23:01

JIRKOV (soš) — První farmářské trhy v regionu po rozvolnění opatření vlády, se nesou v trochu rozpačitém duchu. Na jirkovské náměstí proudí jednotliví nakupující v rouškách, ukázněně drží dvoumetrové rozestupy a u každého stánku mají možnost využít desinfekci a rukavice. Nabídka prodávajících je standardní — pečivo, uzeniny, sýry, marmelády, ovoce, zelenina a také sadba. Nakoupit si můžete ještě do dnešního poledne.

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video
Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video