Březno pořídilo nové pinčesové stoly

Redakce 2020-05-13 14:17:56

Obec Březno vytváří podmínky pro sportovní vyžití svých občanů, a proto k ostatním cvičebním prvkům pořídila dva nové stoly na stolní tenis, které jsou umístěny na protiskluzovém povrchu v těsné blízkosti místní tělocvičny.

Tyto pingpongové stoly jsou kvalitnější náhradou za těžké betonové. Povrch stolů je upravený speciální technologií, která naprosto eliminuje světelné odlesky. Široký kovový rám po celém obvodu stolu zkvalitňuje odraz míčku, deska má vysokou odolnost vůči mechanickým nárazům a vlivům nepříznivého počasí. Pokud neseženete protihráče, sklopíte si polovinu hrací plochy stolu a můžete využívat samostatný trénink. Stoly disponují úložným prostorem pro pálku a mají i držák na míčky, které máte stále po ruce. S nastavením sítě není také žádný problém, je totiž ocelová. Díky zákazu konání společenských akcí, máte alespoň možnost setkávat se na sportovním kolbišti. Proto neváhejte a přijďte si zahrát. Počasí pro hru je již v tomto období ideální! Nezapomeňte se k zakoupenému majetku chovat šetrně a ohleduplně, za což vám děkujeme. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video