Úvod   /   Zprávy   /   Táhněte do háje…

Táhněte do háje…

Redakce 2020-05-22 07:53:00

Panelové domy v Nechranicích přilákaly nezvané, ale krásné návštěvníky!

Novou fasádu si kromě nájemníků oblíbilo i ptactvo, které naštěstí nepatří mezi ptactvo zákonem chráněné. Z tohoto důvodu zůstane panelový dům i nadále k užívání lidem, což Obec Březno zajistila pomocí zábran – ty umístila pod okapy objektů. S jejich pomocí se zamezí hnízdění ptactva na bytových domech a zabrání se tak znečišťování a poškozování nemovitostí. Potřebný úkryt malým zpěváčkům stále nabízí množství stromů a keřů, které rostou poblíž. Snad nám to malí opeřenci nebudou mít za zlé!

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video