Premiérový ročník Family cupu vyhráli Hänelovi a Voráčovy

Iveta Drlíková 2020-06-20 07:27:00

Premiérový tenisový turnaj ve čtyřhrách, ve kterém nastupovaly rodinné či příbuzenské dvojice, vyhráli otec a syn - Jens a Tom Hänelovi, a matka s dcerou - Šárka a Anna Voráčovy. V prvním ročníku Family cupu startovalo celkem dvacet osm párů. Pro velký zájem a široký věkový rozptyl pořadatelé rozdělili turnaj na dvě samostatné soutěže. Ve Family cupu „B“ bojovali nejmenší hráči se svými rodiči a ve Family cupu „A“ starší a zkušenější generace tenistů. Většina účastníků byla ze Žatce, jedinou „přespolní“ dvojicí byli bratři Prokešovi z Domoušic, kteří nepostoupili ze základní skupiny.

„Family cup se stal zatím nejvíce obsazeným turnajem v historii našeho klubu. Všem zúčastněným, sponzorům a pomocníkům bychom chtěli poděkovat. Rekordní počet hráčů nám dělá velikou radost a je vidět, že o tenis u nás roste zájem,“ říká Petr Doktor, nový předseda pořádajícího klubu TK Žatec.

Turnaj probíhal po celou sobotu v areálu Tenisového klubu Žatec. I počasí akci opravdu přálo, téměř po celý den se do kurtů opíralo slunce. K prvnímu dekorování došlo krátce po 13. hodině, kdy se vyhlašovalo pořadí Familu cupu „B“, kde startovalo celkem osm dvojic. Pohár pro vítěze si odnesla Šárka Voráčová se svojí dcerou Annou, které ve finále přehrály Kateřinu a Lucii Švecovy. Na třetím místě skončil Aleš Jelínek se svoji dcerou Ester.

Ve Family cupu „A“ mohli diváci vidět už výkonnostně kvalitnější a vyrovnaný tenis. Jedinou dětskou dvojicí této kategorie byli bratři Adam a Matyáš Dvorští, kteří za svoji odvahu dostali od pořadatelů ocenění. Na čtvrtém místě skončil Aleš Linka se svým strýcem Milanem, kteří v zápase o bronzovou příčku nestačili na Jiřího Karase a jeho syna Jana.

Ve finále se diváci mohli těšit na velké favority turnaje, otce a syna Hänelovi, kteří nastoupili proti bratrům Koutníkům. Svojí role se oba zhostili velmi zkušeně a stali se tak vítězi povedeného premiérového ročníku turnaje dvojic složených z rodinných příslušníků. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video