Oslava Mezinárodního dne dětí v MŠ Veltěže

Redakce 2020-06-23 16:35:00

V pondělí 1. června se v dopoledních hodinách na zahradě Mateřské školy Veltěže konala oslava Mezinárodního dne dětí. Na děti čekala cesta plná zábavy, her a disciplín. Po bujarém smíchu a pokřiku „Sportu zdar!“ se děti po skupinkách vydaly cestou plnou zábavy. Na své cestě zdolávaly různé překážky a nástrahy.


Po celou dobu nás doprovázela dětská hudba, zábava, dětský smích a nadšení ze zdolávání soutěžních disciplín – sbírání papírových květin na louce pomocí kolíčku, hod na plechovky, slalomová dráha, nošení vajíčka na lžíci a další zajímavé úkoly. Po ukončení na naše Smíšky, které se zážitkové cesty účastnily, čekalo milé překvapení v podobě medailí, sladké odměny a drobných dárků.

Slaďoučké vdolky nám připravila paní kuchařka Jarmilka a děti si na nich moc pochutnaly. Na závěr mi dovolte poděkovat paní ředitelce Evě Hübelové a celému našemu týmu, který se podílel na přípravě, organizaci a zajištění občerstvení a pitného režimu v průběhu akce. Vidět rozzářené oči našich Smíšků jsou vlastně tou největší odměnou, pro kterou to rádi všichni děláme. Třídní učitelka Lucie Konečná


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video