Do Nového Sedla dorazí 40 fotbalových týmů

Iveta Drlíková 2020-06-25 06:50:00

NOVÉ SEDLO - Již tuto sobotu 27. června vypukne na hřišti v Novém Sedle 3. ročník fotbalového turnaje Chmel cup. Akce se letos zúčastní rekordní počet čtyřiceti týmů. Start je v 9 ráno, finálový zápas se očekává zhruba kolem 19. hodiny, poté je na programu večerní párty. Akci každoročně pořádá žatecký spolek Turnajový král. Letos chtějí pořadatelé podpořit i ekologické nakládání s odpady, nápoje se tak budou rozlévat do vratných kelímku s logem spolku. Na vítěze čeká opět i bohatá peněžní odměna.

„Potěšil nás počet zúčastněných týmů, který se téměř zdvojnásobil. Provedli jsme i několika organizačních změn, které jistě všichni ocení. Na rozdíl od předchozích let se budeme snažit, co nejdříve všem poskytnout kompletní fotodokumentaci, o kterou byl velký zájem. A třeba uvidíme i nějaký rekord v „panenkách“, ani tato soutěž jednotlivců nebude letos na turnaji chybět,“ říká Patrik Koutník z pořádajícího spolku a ještě dodává: „Moc si vážíme opakované účasti některých týmů, ze zúčastněných přijíždí většina alespoň podruhé, a to je pro nás ta největší odměna. Obhajovat své vítězství přijedou Křídla sovětů i zimní vítězové FC Violin, tak se snad i diváci dočkají pěkné podívané.“                                       

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video