Do Nového Sedla dorazí 40 fotbalových týmů

Iveta Drlíková 2020-06-25 06:50:00

NOVÉ SEDLO - Již tuto sobotu 27. června vypukne na hřišti v Novém Sedle 3. ročník fotbalového turnaje Chmel cup. Akce se letos zúčastní rekordní počet čtyřiceti týmů. Start je v 9 ráno, finálový zápas se očekává zhruba kolem 19. hodiny, poté je na programu večerní párty. Akci každoročně pořádá žatecký spolek Turnajový král. Letos chtějí pořadatelé podpořit i ekologické nakládání s odpady, nápoje se tak budou rozlévat do vratných kelímku s logem spolku. Na vítěze čeká opět i bohatá peněžní odměna.

„Potěšil nás počet zúčastněných týmů, který se téměř zdvojnásobil. Provedli jsme i několika organizačních změn, které jistě všichni ocení. Na rozdíl od předchozích let se budeme snažit, co nejdříve všem poskytnout kompletní fotodokumentaci, o kterou byl velký zájem. A třeba uvidíme i nějaký rekord v „panenkách“, ani tato soutěž jednotlivců nebude letos na turnaji chybět,“ říká Patrik Koutník z pořádajícího spolku a ještě dodává: „Moc si vážíme opakované účasti některých týmů, ze zúčastněných přijíždí většina alespoň podruhé, a to je pro nás ta největší odměna. Obhajovat své vítězství přijedou Křídla sovětů i zimní vítězové FC Violin, tak se snad i diváci dočkají pěkné podívané.“                                       

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Žatec: Pietní akt k 77. výročí vypálení Českého Malína

V neděli 12. 7. dopoledne se konal pietní akt za oběti Českého Malína - uctít památku tragédie v Českém Malíně do Žatce k pomníku před hřbitovem přišly desítky lidí...

Přehrát video
Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video