Kradl pracovník radnice plyn?

Tomáš Skřipský 2020-07-02 07:39:00

JIRKOV (tos) — V podezření, že se podílel na nelegálním odběru plynu, se minulý měsíc ocitl jeden z vedoucích pracovníků jirkovské radnice. Na černý odběr se mělo přijít při havárii, kdy měl z potrubí v jedné z nově postavených čtvrtí Jirkova unikat plyn. Na místě zasahující plynaři pak měli na záležitost upozornit policii.

„Dne 8. června bylo na Obvodním oddělení Policie ČR Jirkov přijato oznámení pracovníka plynárenské společnosti, že v ulici Slunečná v Jirkově dochází k neoprávněnému odběru plynu. Policie věc šetří pro podezření z trestného činu krádeže,“ potvrdila okresní policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Na sociální síti facebook se pak objevilo prohlášení obyvatelky lokality, která napsala, že podezřelým má být vedoucí jednoho z odborů radnice.  „Ohrozil tak svůj dům, ale i mou rodinu a rodiny všech sousedů v naší ulici,“ postěžovala si žena. 

Jirkovská radnice reagovala stručným prohlášením, že o události ani o údajném podezření vůči jednomu ze svých pracovníků dosud nebyla oficiální cestou informována. „K uvedenému případu nemáme žádné informace, počkáme si proto na výsledek šetření státní policie. Pokud se podezření potvrdí, teprve potom zaujmeme k případu nějaké stanovisko,“ sdělila jirkovská starostka Darina Kováčová.

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video