Lidem vadí nedbale položená dlažba

Tomáš Skřipský 2020-07-12 09:31:00

CHOMUTOV (tos) — Na nedbale položenou dlažbu po rekonstrukci plynového potrubí na Žižkově náměstí Nástup upozornila čtenářka, která si přeje zůstat v anonymitě. „Kdo dával zpět dlažební kostky, toho bych to nechala udělat znovu. Samý hrbol, akorát aby si někdo zlomil nohu! Kdyby to bylo trochu, ale takto vyšperkovaný chodník je všude, pokračuje to až do Farského ulice,” napsala čtenářka. O stanovisko jsme požádali chomutovský magistrát, jehož mluvčí Denisa Špejlová odpověděla: „Jedná se o rekonstrukci plynovodu, která s městem není nijak provázaná. Byla provedena pokládka, ale povrch bude pravděpodobně ještě zhutněn.“ Na snímku detail nově položené dlažby na Žižkově náměstí.

Foto: Tomáš SKŘIPSKÝ

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video