Úvod   /   Zprávy   /   Lounská Noc kostelů

Lounská Noc kostelů

Ladislav Bába 2020-07-10 07:57:00

Peter Morée z Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy a Jan Mareš z lounského okresního archivu, to byli první dva přednášející na tradiční Noci kostelů v kostele Církve československé husitské v Lounech. První hovořil na téma Bach a hudba, druhý o epidemiích v dějinách města. V opravdu bohatém programu promluvila dále o vzniku zdejší náboženské obce farářka Helena Smolová, o pokoře věkem místostarosta města Vladimír A. Hons. Celý program byl zakončen koncertem chrámového sboru pod vede-ním Ivany Derflerové. 

Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video