Letiště Macerka otevře ,,dveře"

Hedvika Mašková 2020-07-15 19:30:00

Přijměte pozvání na Den otevřených dveří na letišti ,,Macerka“. Nejen na letadla Leteckého klubu Žatec se můžete dorazit podívat v sobotu 18. července. Areál letiště bude otevřen od 10 do 16 hodin.

,,Z plzeňského letiště přiletí Antonov AN 2 i s výsadkem. V tento den také proběhnou seskoky parašutistů do Nechranické přehrady za součinnosti dobrovolných hasičů a záchranářů. Odvážní návštěvníci si mohou také s našimi piloty vyzkoušet let v okolí města Žatce,“ zve na akci předseda Leteckého klubu Žatec Jiří Kettner.

Návštěvníci se na dni otevřených dveří budou moci seznámit jak s leteckou technikou, tak s teorií potřebnou k létání. Své umění a modely předvedou také letečtí modeláři. Nebudou chybět ani stánky s občerstvením.

,,Vstupné na akci je dobrovolné a v 16 hodin bude ještě probíhat slosování o vyhlídkový let. Parkování bude zdarma. Těšíme se na vaši návštěvu,“ vzkazuje na závěr pořadatel Dne otevřených dveří na letišti ,,Macerka“, který proběhne za podpory města Žatce, Jiří Kettner.

  

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video