Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-07-21 13:16:00

Týdeník Žatecké noviny č. 29 vychází ve středu 22. července!

V předposledním červencovém vydání Žateckých novin se dočtete o PROBLÉMOVÉM MÍSTĚ, kde řidiči často chybují při parkování, DOPRAVNÍ NEHODĚ v nepřehledné zatáčce u Holedečku, odstartování BEZDĚKOVSKÉHO LÉTA na MoTáČi, finišující REKONSTRUKCI RADNICE, novém VEŘEJNÉM GRILOVIŠTI u cyklostezky podél řeky Ohře, DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na letišti Macerka, FINANČNÍ POMOCI Nemocnici Žatec, VELKÉM NÁKUPU, se kterým žena odešla bez zaplacení, VÝLETECH dětí ze ZŠ a MŠ Tuchořice, REDUKCI ODPADKOVÝCH KOŠŮ ve městě a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne velký rozhovor se staronovým trenérem fotbalového Slavoje PAVLEM KOUTENSKÝM, výhry žateckých plavců na CORONACUPU v Praze, první PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ FK Slavoj a další soutěžní snímek o VYHLÍDKOVÉ LETY. 

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o VÝLETU žiželických občanů, který pro ně zorganizoval tamější sbor dobrovolných hasičů a obecní úřad. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS. Speciálně vás pozveme na VÝSTAVU STROM ROKU a SLAM POETRY EXHIBICI.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video