Tři, dva, jedna, start! Bezděkovské léto zahájeno!

Hedvika Mašková 2020-07-26 16:00:00

Bezděkovské léto v nově otevřeném klubu MoTáč zahájila minulou sobotu kadaňsko-klášterecká skupina TrepifajXL (na fotografii). Ta přijela představit svou vlastní tvorbu, která sice nemá určitý hudební styl a přeskakuje od punku, rocku, funku až k hip-hopu, ale zato se pyšní osobitými českými texty. Příchozí publikum si poslechlo písně s výstižnými názvy ,,Brouk“, ,,Filantrop“ nebo ,,Lidi“.

Druhá kapela Greyhound dorazila až z Karlových Varů a postarala se o ,,pořádnej hard-rockovej“ nářez. Pod širým nebem zazněly známé písně legendárních kapel, jako například ,,Don‘t Make Me Happy“ od Deep Purple či ,,Immigrant Song“ od Led Zeppelin. Diváky pak vylákala na parket notoricky známá rocková balada ,,Still Loving You“ od Scorpions.

O překvapení večera se postarala žatecká saxofonistka Sonia Sax, která si na závěr střihla i pár písniček s kapelou. Na akci, kromě skvělé muziky, nechyběly ani pochoutky z grilu a orosené půllitry se zlatým mokem. Další koncert se v Klubu MoTáč v Bezděkově odehraje 1. srpna od 16 hodin. Zahraje dechová hudba Horalka Kraslice a zazpívá nejuznávanější evropský protagonista Fredyho Mercuryho Peter Paul Pačut. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video