Tři, dva, jedna, start! Bezděkovské léto zahájeno!

Hedvika Mašková 2020-07-26 16:00:00

Bezděkovské léto v nově otevřeném klubu MoTáč zahájila minulou sobotu kadaňsko-klášterecká skupina TrepifajXL (na fotografii). Ta přijela představit svou vlastní tvorbu, která sice nemá určitý hudební styl a přeskakuje od punku, rocku, funku až k hip-hopu, ale zato se pyšní osobitými českými texty. Příchozí publikum si poslechlo písně s výstižnými názvy ,,Brouk“, ,,Filantrop“ nebo ,,Lidi“.

Druhá kapela Greyhound dorazila až z Karlových Varů a postarala se o ,,pořádnej hard-rockovej“ nářez. Pod širým nebem zazněly známé písně legendárních kapel, jako například ,,Don‘t Make Me Happy“ od Deep Purple či ,,Immigrant Song“ od Led Zeppelin. Diváky pak vylákala na parket notoricky známá rocková balada ,,Still Loving You“ od Scorpions.

O překvapení večera se postarala žatecká saxofonistka Sonia Sax, která si na závěr střihla i pár písniček s kapelou. Na akci, kromě skvělé muziky, nechyběly ani pochoutky z grilu a orosené půllitry se zlatým mokem. Další koncert se v Klubu MoTáč v Bezděkově odehraje 1. srpna od 16 hodin. Zahraje dechová hudba Horalka Kraslice a zazpívá nejuznávanější evropský protagonista Fredyho Mercuryho Peter Paul Pačut. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video