Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-07-28 12:14:00

Týdeník Žatecké noviny č. 30 vychází ve středu 29. července!

V posledním červencovém vydání Žateckých novin se dočtete o VZPOMÍNKOVÉM AKTU při příležitosti 71. výročí popravy kapitána KARLA SABELY a dalších mužů, blízké rekonstrukci KAPLIČKY NAD MINERÁLNÍM PRAMENEM ve Stekníku, úbytku HNĚDÝCH KONTEJNERŮ na bioodpad, dalších důvodech REDUKCE ODPADKOVÝCH KOŠŮ ve městě, výletu dětí z PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA DDM na zámek Krásný Dvůr, vydařeném představení KURZ SEBEDESTRUKCE v Chrámu chmele a piva v podání spolku OPERA ŽATEC, případech MĚSTSKÉ POLICIE. Aktuálně přinášíme rozhovor s HUDEBNÍ SKUPINOU AQUARIUS, která letos slaví 50 LET a pokračuje anketa OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne zpravodajství z dalšího přípravného zápasu FK SLAVOJ Žatec, z tenisového turnaje v Žatci, kde hrál i grandslamový hráč Lukáš Dlouhý, další úspěchy našich plavců Lenky Bešíkové a Kristiána Balona, pozvánky na víkendová sportovní klání a další snímek z letní soutěže o vyhlídkové lety.

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o muzejní akci DEN V PRAVĚKU a v kulturním servisu najdete nejen aktuální program letního kina, ale i spoustu dalších akcí v Žatci a okolí.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video