Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-07-28 12:14:00

Týdeník Žatecké noviny č. 30 vychází ve středu 29. července!

V posledním červencovém vydání Žateckých novin se dočtete o VZPOMÍNKOVÉM AKTU při příležitosti 71. výročí popravy kapitána KARLA SABELY a dalších mužů, blízké rekonstrukci KAPLIČKY NAD MINERÁLNÍM PRAMENEM ve Stekníku, úbytku HNĚDÝCH KONTEJNERŮ na bioodpad, dalších důvodech REDUKCE ODPADKOVÝCH KOŠŮ ve městě, výletu dětí z PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA DDM na zámek Krásný Dvůr, vydařeném představení KURZ SEBEDESTRUKCE v Chrámu chmele a piva v podání spolku OPERA ŽATEC, případech MĚSTSKÉ POLICIE. Aktuálně přinášíme rozhovor s HUDEBNÍ SKUPINOU AQUARIUS, která letos slaví 50 LET a pokračuje anketa OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne zpravodajství z dalšího přípravného zápasu FK SLAVOJ Žatec, z tenisového turnaje v Žatci, kde hrál i grandslamový hráč Lukáš Dlouhý, další úspěchy našich plavců Lenky Bešíkové a Kristiána Balona, pozvánky na víkendová sportovní klání a další snímek z letní soutěže o vyhlídkové lety.

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o muzejní akci DEN V PRAVĚKU a v kulturním servisu najdete nejen aktuální program letního kina, ale i spoustu dalších akcí v Žatci a okolí.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video