KVIZ už zná nového ředitele

2020-07-31 10:42:00

JIRKOV (r, tz) — Svého nového ředitele už zná příspěvková organizace města, Kulturní vzdělávací a informačního zařízení Jirkov (KVIZ). Od 1. října se jím stane osmačtyřicetiletý Marek Lukáš ze Spořic. Vybrali ho zástupci všech stran a hnutí zastoupených v zastupitelstvu města spolu s tajemnicí úřadu a vedoucí finančního odboru. Výběrová komise se na tomto kandidátovi jednomyslně shodla.

Lukáš ve funkci nahradí dosavadní ředitelku Michaelu Brožovou, která na svůj post rezignovala k poslednímu srpnu. Jak však město uvedlo v tiskové zprávě, radní zjistili, že se v příspěvkové organizaci KVIZ několik měsíců neúčtovalo a odhalili špatnou finanční situaci na zámku v minulém i letošním roce. Po ztrátě důvěry a s ohledem na neuspokojivé fungování organizace pak rada Brožovou odvolala už k 30. červnu. Než nový ředitel Lukáš nastoupí, zajišťuje chod KVIZu vedoucí provozu Jaroslav Šulc.

Marek Lukáš, který nějakou dobu žil i v Jirkově, osmým rokem pracuje jako vedoucí managementu ve společnosti Koleje a menzy Univerzity Karlovy v Praze. Po nástupu do KVIZu se v něm podle svých slov bude snažit stabilizovat situaci. Zároveň slibuje, že ponechá tradiční oblíbené akce ve městě i na zámku Červený Hrádek. Co se týče zajišťování větších akcí, má prý už v tomto ohledu zkušenosti v gastronomickém oboru.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video