KVIZ už zná nového ředitele

2020-07-31 10:42:00

JIRKOV (r, tz) — Svého nového ředitele už zná příspěvková organizace města, Kulturní vzdělávací a informačního zařízení Jirkov (KVIZ). Od 1. října se jím stane osmačtyřicetiletý Marek Lukáš ze Spořic. Vybrali ho zástupci všech stran a hnutí zastoupených v zastupitelstvu města spolu s tajemnicí úřadu a vedoucí finančního odboru. Výběrová komise se na tomto kandidátovi jednomyslně shodla.

Lukáš ve funkci nahradí dosavadní ředitelku Michaelu Brožovou, která na svůj post rezignovala k poslednímu srpnu. Jak však město uvedlo v tiskové zprávě, radní zjistili, že se v příspěvkové organizaci KVIZ několik měsíců neúčtovalo a odhalili špatnou finanční situaci na zámku v minulém i letošním roce. Po ztrátě důvěry a s ohledem na neuspokojivé fungování organizace pak rada Brožovou odvolala už k 30. červnu. Než nový ředitel Lukáš nastoupí, zajišťuje chod KVIZu vedoucí provozu Jaroslav Šulc.

Marek Lukáš, který nějakou dobu žil i v Jirkově, osmým rokem pracuje jako vedoucí managementu ve společnosti Koleje a menzy Univerzity Karlovy v Praze. Po nástupu do KVIZu se v něm podle svých slov bude snažit stabilizovat situaci. Zároveň slibuje, že ponechá tradiční oblíbené akce ve městě i na zámku Červený Hrádek. Co se týče zajišťování větších akcí, má prý už v tomto ohledu zkušenosti v gastronomickém oboru.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video