Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-08-11 10:45:00

Týdeník Žatecké noviny č. 32 vychází ve středu 12. srpna!

Ve druhém srpnovém vydání Žateckých novin se dočtete o tradičním CHMELAŘSKÉM DNI ve Stekníku, KURZU PRVNÍ POMOCI v parku pod nemocnicí, NOVÉM VODOVODU na návsi v Lišanech, dalším ročníku ŽATECKÉ NECKYÁDY, objevení NELEGÁLNÍHO SKLADU masa, NEZAMĚSTNANOSTI v okrese, oslavě dvacetin SPOLKU RODÁKŮ, otevření MUZEA PIVOVARNICTVÍ, grafickém označení POPISNÝCH ČÍSEL DOMŮ a stále lze do konce srpna hlasovat pro FINÁLOVOU PATNÁCTKU ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020.

Sportovní strana nabídne velký ROZHOVOR s handicapovaným atletem MICHALEM PALLAGEM a další přípravné utkání MUŽŮ FK SLAVOJ.

Na kulturní straně se dočtete o blížící se MALÉ DOČESNÉ v centru Žatce, hudebním festivalu NAFEST v letním kině i AKCI PLAYGRND na koupališti v Lounech. Naleznete zde také další SOUTĚŽNÍ SNÍMEK o vyhlídkové lety. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video