Hudební festival NaFest je za námi. A povedl se na výbornou!

Hedvika Mašková 2020-08-26 12:12:00

V bezmála desetihodinovém programu se v žateckém letním kině představilo sedm hudebních interpretů, před Hot Pants, Najust, Falešný obvinění, Štěpána Soukupa, Hand Grenade, Loco Loci, až po hlavní hvězdu festivalu, skupinu Harlej, která zde v rámci 25 let vystoupila s plnohodnotným koncertním setem obsahujícím všechny notoricky známé hity jejich kariéry. Společně s fanoušky si zazpívali písně ,,Pověste ho vejš“, ,,Strážní andělé“, ,,Proměna“ či ,,Svařák“.

,,Akci hodnotíme jako zdařilou a vážně uvažujeme nad dalším ročníkem. Bude záležet na nalezení vhodného termínu, který bude zásadní, pokud se povolí akce většího rozměru. Přesto máme ambici být zdravou konkurencí kadaňského Vysmátého léta, žatecké Dočesné, nebo třeba festivalu Rock for Churchil ve Vroutku. Jako pořadatele nás rovněž potěšil přístup a výkon kapel, které ze sebe vydaly naprosté maximum. Kladně kvitovaly příjemné prostředí doplněné o plně profesionální technický tým, který byl interpretům k dispozici,“ uvedl jeden z organizátorů hudebního festivalu NaFest Jakub Grežo a doplnil: ,,Akce se vydařila a jelikož se jednalo o první ročník, jsme spokojeni také s návštěvností a kvalitou poskytovaných služeb. Občerstvení z Ostrava, Spike food truck a Nautico Strop Gin Bar měly opravdu vytříbenou nabídku počínaje burgery přes hovězí trhané maso až po langoše a grilovanou kukuřici. Skvělá byla také nabídka pivních stánků – Zámecký pivovar Chyše, Pioneer Beer i Pivní bar Hříbek. Veškeré služby doplňoval Cooper‘s bar s míchanými drinky a Ramon Café s výbornou ledovou kávou a domácí fermentádou.“ 

Komentáře

Nabídky práce

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90


SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY

Volné místo na pozici SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY ve Valeo Podbořany. Mzda vč. benefitů až 26500,- Kč.
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video