Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-09-01 11:34:00

Týdeník Žatecké noviny č. 35 vychází ve středu 2. září!

V prvním zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o VELKOPLOŠNÉ MALBĚ na mostním pilíři, bronzovém ARCHITEKTONICKÉM NÁVRHU na revitalizaci Havlíčkova náměstí, KRÁDEŽI v Kauflandu, DVOU HAVÁRIÍCH nedaleko Velichova, ČESTNÉM UZNÁNÍ pro hudební skupinu Aquarius, bezděkovském DNI S HOPÍKEM, nových LODIČKÁCH brázdících řeku Ohře, OBAVÁCH Z KORONAVIRU, které zrušily Sedlofest, plánovaném ODHALENÍ FASÁDY leteckého muzea a UCTĚNÍ PAMÁTKY válečných letců, MOŽNOSTI PRÁCE pro nezaměstnané ve věku 55 let a více, KONCERTU KAPELY ZRNÍ v kapucínské zahradě a informacích od MĚSTSKÉ POLICIE. A již skončila také ANKETA OSOBNOST ŽATCE 1990-2020. Ve velkém rozhovoru na společných stranách jsem vyzpovídala NADĚJNÉHO RYBÁŘE Artura Zoula z Libočan.

Sportovní strana nabídne krutou sobotní PROHRU SLAVOJE, nominaci kajakářky LUCIE NESNÍDALOVÉ na Mistrovství Evropy ve vodním slalomu juniorů, chystaný KRAJSKÝ PŘEBOR mladších žáků žateckého a lounského fotbalového klubu a PROHRU FK BLAŽIM na hřišti v Lenešicích. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po druhém kole.

Na kulturní straně se dočtete o AKCEMI NABITÉM PÁTKU A SOBOTĚ, které nahradí letos neuskutečněnou Dočesnou. Kam se vydat na další akce, se dozvíte v KULTURNÍM SERVISE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video