Jubilejní ročník memoriálu vyhrál tým Počerad

Iveta Drlíková 2020-09-02 12:47:26

Počerady, Zaječov (id) Počeradští vyhráli jubilejní 10. ročník nohejbalového turnaje mužů Memoriál Karla Jonáka.

Na druhém místě skončil tým Prut stars a třetí Žatec, obhájce loňského prvenství. Nejlepším hráčem turnaje byl M. Pecina. 

Memoriál proběhl na konci července tradičně na perfektně upravených kurtech v Zaječově nedaleko Berouna, kam z různých koutů republiky dorazilo celkem osm týmů. V jednotlivých sestavách nechyběli ani hráči z extraligy, za domácí tým Medvědi nastoupila také jediná ženy turnaje H. Sedláčková, která za svoji odvahu získala od pořadatelů zvláštní cenu.

Hrálo se ve dvou skupinách na dva vítězné sety. Ve skupině A zvítězily Počerady ve složení M. Pecina, Jan Tirpák, K. Jonák před Žatcem, za který nastoupil P. Vít, J. Kovařík a O. Pachman z Čakovic, letošní mistr ČR ve dvojicích. Na třetím místě byly Karlovy Vary ve složení F. Veselý, D. Svoboda, T. Zrzavecký a na posledním místě Medvědi, za který hráli místní nohejbalisté včetně H. Sedláčkové. Ve skupině B zvítězila trojice Prut stars, kterou tvořili hráči M. Sachl, L. Chytra, J. Perutka před Irish old foxes, což byla druhá domácí sestava Zaječova ve složení M. Jícha, A. Krajdl, M. Fryš. Třetí místo obsadila Zruč Senec v sestavě P. Stehlík, Tureček, Suchý a na poslední příčce této skupiny byla Čechie Litvínov, kterou tvořila trojice J. Růžička, M. Mužík, G. Kasl.

Turnaj pak pokračoval systémem play - off křížem mezi oběma skupinami. Do semifinále se probojovaly Počerady s K. Vary a druhou dvojici tvořil Žatec a Prut stars. První semifinále posledním balónem ve třetím setu získaly pro sebe Počerady. Druhé semifinále v koncovkách obou setů zvládla lépe trojice Prut stars. V zápase o bronzovou příčku porazil Žatec 2:0 soupeře z K. Varů a ve finále zvítězily nejtěsnějším skórem Počerady 2:1 nad Prut stars.

„Chtěl bych poděkovat domácím pořadatelům ze Zaječova, že mohl proběhnout 10. ročník memoriálu v jejich krásném prostředí, kde je perfektní zázemí, jak ve výborně připraveném antukovém kurtu, tak i v při-praveném občerstvení. Celým turnaje se nesla pohodová atmosféra. Chtěl bych také poděkovat všem sponzorům tohoto ročníku, kteří přispěli na ceny, o které se letos hrálo,“ říká Karel Jonák z Elny Počerady.


Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video