Velká Žatecká letos až na podzim

Iveta Drlíková 2020-09-13 11:03:00

Žatec (id) Téměř s půl ročním zpožděním proběhne další ročník letitého běžeckého závodu Velká Žatecká. V dolním parku pod nemocnicí vypukne letos netradičně v sobotu 19. září. „Jsme rádi, že se závod letos vůbec uskuteční. Tradiční jarní termín jsme museli kvůli zákazu shromažďování zrušit. Žádná plošná hygienická opatření nechystáme. Za platnou lékařskou prohlídku zodpovídá vysílající složka, organizace, za kterou závodník startuje. A k účasti samozřejmě zveme i širokou sportující veřejnost. V případě jakýchkoli příznaků nachlazením apelujeme na všechny účastníky, aby raději zůstali doma,“ sdělil nám předseda pořádajícího oddílu AK Žatec Jan Bajbora.

Na přespolním běhu Velká Žatecka mohou startovat závodníci a závodnice od tří let až po staré kmety. Zájemci se mohou hlásit předem na email: J.Bajbora@seznam.cz, a to do 17. září nebo v den závodu třicet minut před začátkem svého běhu. Nejdelší trať Velké Žatecké měří 6 120 metrů, nejkratší 170. Vyhlašování vítězů probíhá průběžně. Tři nejrychlejší ve své kategorii získávají kromě jiného rovněž originální diplom. „V případě neobsazení některých kategorií si vyhrazujeme právo na drobné posunutí časového pořadu. Závodníci budou s touto skutečností včas seznámeni. Nejstarší a nejmladší účastník, který doběhne do cíle, získá rovněž pohár,“ říká J. Bajbora a ještě dodává: „Ve stejný den probíhají od 13 hodin v našem městě různé akce ke Dnům evropského dědictví, tak zveme přespolní účastníky, aby v Žatci zůstali i po skončení závodu.“

Foto: Každé jaro ožívá žatecký park pod nemocnicí přespolním během Velká Žatecká, který letos z důvodu koronaviru museli pořadatelé přesunout až na září. Foto: archiv Žatecké noviny 

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video