Obava z koronaviru zrušila Tlapku, dobročinný turnaj i největší akci - Jablečný den

2020-09-14 00:16:00

Na kynologickém cvičáku v Nepomyšli se poslední srpnovou neděli měla konat akce S Tlapkou do školy - soutěž pro děti a jejich čtyřnohé přátele. V sobotu 5. září na fotbalovém hřišti v Nepomyšli se měly konat hned dvě akce s mottem Hrajeme pro Vojtíška – turnaj o pohár starosty městyse v plážovém volejbale a 1. ročník rodinného turnaje v minikopané v režii MS ČČK Nepomyšl. A na první říjnovou sobotu v Krásném Dvoře byl naplánován Jablečný den, akce, která přitáhne na zámek každoročně tisíce lidí. Z důvodu aktuální situace v republice a preventivním opatřením v souvislosti s šířením koronaviru se však rozhodli organizátoři akce zrušit. Tu první její pořadatelé slibují v pozdějším termínu, všechny další jsou zrušeny bez náhradního termínu.

„Bohužel musíme akci z důvodu navýšeného výskytu koronaviru v naší lokalitě posunout na jiný termín. Počítáme s koncem září. Všechny tímto prosíme o zachování přízně a zařazení si akce do kalendáře v posunutém termínu. Jinak ceny od sponzorů jsou již nachystány a doprovodný program také,” uvedla organizátorka Martina Bláhová s tím, že si musí zajistit podklady z Ministerstva zdravotnictví a KHS a poté už nic nebrání akci uskutečnit. Součástí „Tlapky” měly být i ukázky dobrovolných hasičů Nepomyšl, kteří své vystoupení ze stejného důvodu odřekli. Vlastně i městys Nepomyšl, který ZKO přispívá a fandí, své akce naplánované na začátek září zrušil. V sobotu 5. září na fotbalovém hřišti v Nepomyšli se měly konat hned dvě akce s mottem Hrajeme pro Vojtíška – 9. ročník turnaje o pohár starosty městyse Nepomyšl v plážovém volejbale a 1. ročník rodinného turnaje v minikopané v režii MS ČČK Nepomyšl. „Je nám líto, ale plánovaná akce "Hrajeme pro Vojtíška" je z důvodu šíření COVID-19 ZRUŠENA bez náhradního termínu,” oznámilo vedení městyse. Během turnajů měl být doprovodný program pro děti a po skončení turnajů večerní zábava s hudební skupinou Járy Pinkase Pinky Band.

Také v případě Jablečného dne na zámku Krásný Dvůr důvodem změny plánů byly obavy z koronaviru. „Z rozhodnutí vedení Národního památkového ústavu a vzhledem ke stávající epidemiologické situaci jsme bohužel nuceni zrušit Jablečný den. Děkujeme za pochopení,“ uvedli v těchto dnech organizátoři ze správy zámku.

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video