Prvňáčky přivítali na zahradě před školou

Hedvika Mašková 2020-09-15 10:00:00

I když nás první zářijové úterní ráno uvítalo zamračenou oblohou, natěšeným prvňáčkům to úsměv z tváří nevzalo. Po dlouhých prázdninách opět v tuchořické základní škole přivítali všechny žáky, kteří si mohli užít slavnostní den společně s učitelkami a budoucími prvňáčky na zahradě před školou. Všichni se radovali z toho, že i v současné koronavirové době se nejmenší prvňáčci dočkali prvního školního dne se vším, co k němu patří, dokonce v doprovodu svých nejbližších.

Do první třídy Základní školy v Tuchořicích nastoupili čtyři žáci, a to Janička, Majdalenka, Vašík a Radek, které na zahradě školy přivítal starosta obce Ladislav Kubiska: ,,Jsem velmi rád, že už přišel začátek nového školního roku a budeme věřit, že bude i v této nelehké době pokračovat. Všechny budoucí prvňáčky vítám a přeji jim, ať se jim ve škole líbí a hlavně aby byli zdraví.“ Pracovnice obecního úřadu pak všem čtyřem prvňáčkům předaly malý dárek.

Ještě před tím, než si šli nejmenší žáčci společně s doprovodem prohlédnout svou třídu, jsme je jako první vyfotografovali s jejich třídní učitelkou Ivanou Zilcherovou, která je zároveň ředitelkou Základní a Mateřské školy Tuchořice. 

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video