Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-09-15 14:06:00

Týdeník Žatecké noviny č. 37 vychází ve středu 16. září!

Ve třetím zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o startovním ročníku soutěže SILÁK ROKU MĚSTA ŽATCE 2020, výhercích SOUTĚŽE O VYHLÍDKOVÉ LETY, chystané REKONSTRUKCI VODOVODU v Klášterní ulici, výstavě představující NÁVRHY REVITALIZACE Havlíčkova náměstí, VZPOMÍNKOVÉM AKTU u památníku hrdinů – letců Ústeckého kraje, NOVÉ FASÁDĚ Leteckého muzea Korea-Merkur v Bezděkově, OČESANÉ nejmenší chmelničce na žateckém centrálním náměstí, předání ČESTNÉHO UZNÁNÍ dobrovolným hasičům, aktuálním číslům NAKAŽENÝCH KORONAVIREM v okrese, blížícím se KONCI SKLIZNÍ CHMELE, výstavbě DÁLNICE D7 u Loun, akci UKLIĎME ŽATEC a nabídneme také druhou fotografii vašich HOUBAŘSKÝCH ÚLOVKŮ.

Sportovní strana nabídne utkání fotbalového SLAVOJE proti Domoušicím, DALŠÍ MEDAILE pro kanoisty SLANINOVI a vydařený VOLEJBALOVÝ TURNAJ. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po dalším kole.

Na kulturní straně dáme možnost zapojit se do další z našich SOUTĚŽÍ, tentokrát o VSTUPENKY na večer s KAPELOU AQUARIUS. A kam se vydat na akce se dozvíte v KULTURNÍM SERVISE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video