Skejt academy and workshop

Iveta Drlíková 2020-09-16 10:02:00

Žatec (id) Nadcházející sobotu 19. září proběhne v žateckém skateparku pod hradbami akce Skejt academy and workshop. Začátek je už ráno v 9 hodin. „Zveme vás na den plný bohatého programu, který by měl být odrazem a ukázkou směru pro mladé skateboardisty. Naše akademie je určená pro všechny věkové skupiny, ale zejména i pro ty nejmenší, proto zveme společně s dětmi i jejich rodiče.

Nevadí, že nemáš skejt, k dispozici budou komplety k zapůjčení. Zájemci se mohou dopředu zaregistrovat na emailu: Obcasnesdruzeni@seznam.cz,“ uvádějí pořadatelé. 

Žatecký skatepark bude tento den rozdělený do několika zón, v každé z nich se zájemci přiučí něčemu jinému. Chybět nebude ani relaxační zóna, stánek s oblečením a občerstvením. Podle zájmu proběhne několikrát během dne i prezentace Občasného sdružení na téma skateparky a jejich budování v Česku. V podvečer se budou v prostoru velké U-rampy promítat videa o skejtu a pokročilí jezdci si budou moci zasoutěžit v několika disciplínách o věcné ceny. 

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video