K žateckému koupališti se sjeli siláci

Hedvika Mašková 2020-09-22 16:00:00

Poměřit své síly s ostatními a dokázat sami sobě, co všechno zvládne jejich tělo pod řevem skandujících diváků dokázat, dorazilo minulou sobotu přes pět desítek siláků ze všech koutů naší republiky. Na parkovišti u letního koupaliště se totiž konal první ročník soutěže ,,Silák roku města Žatce”. Na závodníky čekalo několik disciplín, mezi nimi bench-press na maximální počet opakování, zvedání pivního sudu do jedné minuty, farmářský mrtvý tah a obracení obří pneumatiky. Soutěžilo se ve třech kategoriích - muži do 90 kg, muži nad 90 kg a ženy.

Z místních borců se nejlépe umístil mezi muži do 90 kg Tomáš Palko, který zvládl 52 opa-kování s 60 kg na bench-pressu, 32x zvedl pivní sud o váze více než 40 kg, čtyřicetkrát utáhl farmářský mrtvý tah se sto kilogramy a osmkrát převrátil čtvrttunovou pneumatiku. S těmito výkony dosáhl na druhou příčku. Na třetím místě se ve stejné kategorii umístil rovněž domácí silák Milan Kryl, kterému se hlavně dařilo při farmářském mrtvém tahu. Zvládl 63 opakování! Mezi muži nad 90 kg byla konkurence vyšší. Nejlepší umístění závodníka ze Staňkovic Michala Kropáče proto byla osmá příčka z celkových čtrnácti zúčastněných.

Skvělé silácké zápolení zakončilo exhibiční vystoupení nejsilnějšího muže světa do 105 kg Jiřího Tkadlčíka, který zvedal nad hlavu obří jednoruční činku nebo 400 kg na mrtvý tah. Diváci si rozhodně přišli na skvělou podívanou.

,,Moc děkujeme všem účastníkům za jejich perfektní výkony a všem lidem, že se přišli podívat a závodníky pořádně podpořit. Zároveň děkujeme hostům, Vjačeslavu Vinogradovu a Jiřímu Tkadlčíkovi, za jejich účast, všem sponzorům a těm, kteří se na té akci podíleli, především místostarostovi Radimu Laiblovi. Bez nich bychom nemohli uspořádat takovou skvělou sportovní akci,” děkují na závěr organizátoři soutěže Josef Podroužek a Jaromír Šruc. 

FOTOGALERIE z akce ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video