Změny v programu sobotní akce EHD 2020 v Žatci

2020-09-18 11:03:00

Z důvodu koronavirové epidemie a opatření vyhlášených ministerstvem zdravotnictví jsme byli nuceni omezit program Dnů evropského dědictví v Žatci.

Z původně plánovaného programu se neuskuteční floristická dílna ve Staré papírně, koncert Vladimíra Hrona v Letním kině, návštěva vinařství Mikulášek a ochutnávky regionálních potravin v Pi(j)anistickém dvorku. Děkanský chrám Nanebevzetí P. Marie zůstane tentokrát pro veřejnost uzavřen. Ostatní plánovaný program je beze změny.

Omlouváme se tuto změnu a zároveň prosíme všechny návštěvníky EHD o maximální dodržování aktuálně platných hygienických opatření a dodržování pokynů organizátorů při návštěvě Žateckých dvorků v sobotu 19. září 2020. 


PhDr. R. Holodňáková, ředitelka muzea

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video