Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-09-29 09:20:00

Týdeník Žatecké noviny č. 39 vychází ve středu 30. září!

Ve čtvrtém zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o BOJI O SENÁTORSKÉ KŘESLO, ve kterém se v našem obvodu popere deset kandidátů, začátku TOPNÉ SEZÓNY, výherkyni v soutěži o VYHLÍDKOVÉ LETY, instalaci VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ v centru města, DEGUSTACI PIVA v Žateckém pivovaru, ZBĚSILÉ JÍZDĚ Žatcem a ohrožování policistů i dalších lidí, MIMOZEMSKÉM OBCHODĚ, přerušeném JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA, prestižních JAZYKOVÝCH CERTIFIKÁTECH, které převzali žáci ZŠ Petra Bezruče, VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ ve Staňkovicích, vylosovaném VÝHERCI, který hlasoval v anketě Osobnost Žatce, NOVÝCH LUKRATIVNÍCH OBORECH na Soukromé obchodní akademii a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Žatci, blížící se akci NOC LITERATURY a nevhodném chování či poničením vozidlu v ČERNÉ KRONICE.

Sportovní strana nabídne OSOBNÍ REKORDY žateckých plavců na Velké ceně Chomutova, tři tituly a NĚKOLIK MEDAILÍ pro G-Titány, výhru a posunutí FOTBALOVÉHO SLAVOJE v tabulce na čtvrtou příčku a první dvě kola divizní soutěže ve STOLNÍM TENISE. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po dalším kole. Na straně 5 si můžete přečíst rozhovor s předsedou sportovního klubu FbC JAZZMANI ŽATEC Tomášem Votavou.

Na kulturní straně se dozvíte, kam je možné se vydat na KULTURNÍ AKCE. V tomto vydání nabízíme navíc exkluzivně speciální VOLEBNÍ PŘÍLOHU, která vás provede letošními volbami do zastupitelstev krajů i do Senátu.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video