Na trojce se cvičí dvakrát týdně, ve čtvrtek společně i rodiče se svými dětmi

Redakce 2020-09-29 09:14:20

Také od letošního září se každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi hodin večer scházejí v nově zrekonstruované tělocvičně 3. ZŠ v žateckém Podměstí ženy, aby si zacvičily, protáhly tělo, zrelaxovaly se a posílily problematické partie.

 Cvičení každoročně pořádá TJ Sever Žatec, asociace Sport pro všechny. „Cvičení pro dospělé zahrnuje kondiční, zdravotní a rehabilitační prvky, cvičíme při hudbě a na podložkách, kde používáme posilovací gumy, tyčky atd. Součástí bývají také pilates a jóga. Cvičí s námi učitelky, prodavačky, zdravotní sestry, mladé ženy a seniorky, bez omezení věku, stačí chuť k pohybu,“ říkají organizátoři a ještě dodávají: „Každý čtvrtek pořádáme i oblíbené cvičení rodičů s dětmi vhodné pro předškoláky až po školáky z prvního stupně. To probíhá od 17 do 18 hodin a je skvělé pro správnou koordinaci a posílení dětského organismu. Navíc si dospělí s dětmi užijí zábavu při společných rozcvičkách, hrách a soutěžích.“ 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video