Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-10-13 10:32:00

Týdeník Žatecké noviny č. 41 vychází ve středu 14. října!

Ve druhém říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o VÝSLEDCÍCH druhého kola senátních voleb, nízké volební VOLEBNÍ ÚČASTI, novém ODBĚROVÉM MÍSTĚ v Lounech, rekonstrukci KAPLE V TVRŠICÍCH, prvním ročníku BEZDĚKOVSKÉ DRAKIÁDY, dalším NATÁČENÍ ve filmaři oceňovaném Žatci, PARTICIPATIVNÍM ROZPOČTU, blížícím se ZÁNIKU VLAKOVÉ ZASTÁVKY Sádek u Žatce, schválení rozpočtu pro NOVÝ DĚTSKÝ BAZÉN na letním koupališti, fungování NEMOCNICE ŽATEC v normálním režimu a AFRICKÝCH FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH.

Sportovní strana nabídne výhru fotbalového SLAVOJE nad Modrou, krátké zpravodajství z NÁRODNÍ HÁZENÉ a dvě porážky v řadě za sebou pro STOLNÍ TENISTY Žatec B. Opět, bohužel, nenabídneme žádnou pozvánku na sportovní akce, ale dozvíte se, jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po osmém kole.

Na kulturní straně zveřejňujeme fotografii z procházky městem třeťáků ze ZŠ Komenského alej v rámci projektu MĚSTO ŽATEC. Dozvíte se o PŘEDČASNÉM UKONČENÍ sezóny na Zámku Stekník, zavření MĚSTSKÉHO DIVADLA i všech objektů REGIONÁLNÍHO MUZEA K. A. Polánka v Žatci. Kvůli koronavirovým opatřením, kdy si musí kultura opět na chvíli zdřímnout, je vydání bez KULTURNÍHO SERVISU.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


VEDOUCÍ ÚČETNICTVÍ A EKONOMICKÝCH AGEND

Žatecká teplárenská přijme nového kolegu/kolegyni. Náplň práce: vedení a zodpovědnost za účetnictví a finanční politiku společnosti, vypracování daňových přiznání napříč různých daňových povinností a další. Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru, dobrou znalost účetních a daňových předpisů, dobrou orientaci v legislativě ČR, 5 let praxe s vedením podvojného účetnictví na pozici samostatná/hlavní účetní. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, pružná prac. doba, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a další zaměstnanecké benefity, služební telefon, notebook. K žádosti o místo přiložte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 25. 10. 2020 na uvedený e-mail.
E-mail: vlcek@ztas.cz


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


DISPONENT DOPRAVY

Nabídka práce - OZ BRÁZDA ŽATEC! DISPONENT DOPRAVY - VEDOUCÍ PRACOVNÍK. Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenost v oboru výhodou, zodpovědnost a časová flexibilita. Nabízíme mzdu 33-38000,- Kč/měsíc (dle zkušeností), možnost zvýhodněného ubytování v areálu společnosti, možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny, směnný provoz, místo výkonu Žatec, nástup v listopadu 2020. Nabídky s životopisem zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 774 711 315
E-mail: denis.biedermann@ozbrazda.cz

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video