Bezděkovští „drakoběžci“ vytáhli draky všech velikostí a vyrazili na strniště

Hedvika Mašková 2020-10-26 14:00:00

Podzim je tady, po strništích vítr fouká, babí léto končí, děti pečou špekáčky a pouští draky. Tuto náladu, jako od Josefa Lady, navodila druhou říjnovou sobotu drakiáda, na kterou děti všech věkových kategoriích pozval do areálu bývalého statku pořádající MoTáČ klub Bezděkov.

Sraz účastníků drakiády byl ve 14 hodin, kdy se však ,,jako na potvoru“ nad Žateckem proháněly dešťové mraky. Sychravé počasí ale nikomu dobrou náladu nezkazilo. Děti si dobu čekání zkrátily zdobením po domácku pečených muffinů a rodiče popíjením grogu ze stylových plecháčků.

Jen co se počasí na chvíli umoudřilo, všichni se přesunuli na strniště za MoTáČem, kde proběhlo samotné pouštění draků. Na akci se rovněž soutěžilo o nejkrásnějšího draka domácí výroby. Odměněn byl i nejvýše létající drak. Sladká cena, ale nakonec čekala na všechny účastníky drakiády, pro které byl nachystán i oheň na opečení špekáčků.

FOTOGALERIE z drakiády ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video