Tento týden v Žateckých novinách

Redakce 2020-10-26 10:08:00

Týdeník Žatecké noviny č. 43 vychází již v úterý 27. října!

V posledním říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o blížícím se svátku všech mrtvých DUŠIČKÁH a opatřeních městské policie V OKOLÍ HŘBITOVA, výsledcích ANKETY STROM ROKU, kam se do finálové patnáctky probojoval VRAKODÁVNÝ DUB ze Stroupče, ZLATÉ SVATBĚ manželů Gonových, netušených VÝHODÁCH ROUŠEK a přinášíme také exkluzivní ROZHOVOR S BRONZOVOU OSOBNOSTÍ naší ankety Osobnost Žatce 1990 – 2020 JANEM GREISIGEREM starším. Na vnitřních stranách najdete i rozhovor s novým SENÁTOREM IVO TREŠLEM.

Sportovní strana nabídne rozhovor s šestnáctiletou SÁROU HRUBOU z Radíčevsi, která je aktuální MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY v bikiny fitness.

Na kulturní straně zveřejňujeme rozhovor s KASTELÁNKOU ZÁMKU STEKNÍK Janou Zajíčkovou. Co se na zámku nyní děje a jaká byla ,,covidová“ sezóna se dočtete na KULTURNÍ STRANĚ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video