Mladí veslaři splnili očekávání. Adam Perout byl u všeho

Redakce 2020-11-12 21:43:00

Nejlepším i nejpilnějším účastníkem byl Adam Perout: do některé z veslařských lodí během prodlouženého, deštivého a chladného víkendu usedl celkem devětkrát. Z toho třikrát na kormidle párové čtyřky. Jeho bilance je úctyhodná, ve všech disciplínách si vyjel malé finále, tedy dvě desáté příčky v ČR a k tomu deváté místo na kormidle s mladšími žákyněmi. Adame, děkujeme.

Mladší žákyně jely ve všech závodech. Zatímco pro oba skify i oba dvojskify vystavily sobotní rozjížďky stopku, párová čtyřka se lepšila od rozjížděk přes semifinále až do finále. Celkově skvělé deváté místo, což je nejlepší výsledek lounských barev. V mlad-ších žácích se objevil jediný zástupce Michal Fiveber a pro jeho vystoupení platí totéž, co pro malé disciplíny mladších žákyň. 

Jedinou zástupkyní z důvodu karantény ve starších žákyních byla Maja Šedivá. Její rozvážné a velmi úsporné tempo nestačilo na víc, než na 6. místo ve Finále C.

Zato starší žáci se blýskli. Adam Perout se ve skifu třináctiletých prodral přes nedělní semifinále do finále B, což se bohužel nezdařilo o rok staršímu Jirkovi Smetanovi. Ten si to pak vynahradil suverénním vítězstvím ve finále C. V nejprestižnějším závodě dvojskifů oba spojili síly a ve finále B doveslovali na výborném 4. místě.

Stejně jako všechny sporty, je i veslování pozastaveno. ,,Vyzývám všechny trenéry a členy a rodiče k rozumu. Zabraňme tomu, aby se v prostorách klubu přenášel virus na jiné osoby. Omezme v těchto dnech tréninkové aktivity a dobu pobytu v klubu na to nejnutnější, vyzval členy klubu jeho předseda Martin Vorel.

Mistrovství ČR dorostu ve veslování. Celkem v šesti disciplínách se představili dorostenci a dorostenky na zřejmě posledních závodech letošní sezóny, a to na Mistrovství České republiky pořádaného ve dnech 2. až 4. října v Račicích. Atmosféra závodu byla velmi poznamenána blížícími se opatřeními v rámci stavu nouze. Závodníci se mohli pohybovat pouze ve vyhrazeném sektoru, do kterého se zase nemohli dostat diváci a rodiče. Přes veškerá omezení závody nakonec proběhly bezproblémově a mistrovské tituly a další medaile mohly být rozděleny.

Žádné z posádek VK Ohře Louny se ani tentokrát nepodařilo postoupit do finále A, i když v sobotních semifinálových jízdách skifu a dvojskifu dorostenek chyběl pověstný vlásek, o čemž svědčí níže cílové fotografie.

Nejkvalitnějším nedělním výsledkem je tak celkové 7. místo Kamily Krpcové na skifu a 9. pořadí Kamily společně s Amálií Bieleckou na dvojskifu. Nejlepším dorostencem byl Filip Pastyřík, který se propracoval z páteční rozjížďky silně obsazeného skifu do sobotního semifinále. Společně se Šimonem Pelcem na dvojce pak v těsném dojezdu finále B dojeli druzí. Text, foto: VKO Louny


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Řidič/Řidička Multikáry M31 - Obec Raná

Obecní úřad v Rané hledá ŘIDIČE/ŘIDIČKY Multikáry M31. Náplní práce je také práce v terénu a úklidové práce v obci. Nástup možný ihned.
Kontakt: Obec Raná
Tel.: 415679247
E-mail: obec-rana@obec-rana.com


BRIGÁDA: Pomocná síla na výdej jídel v kantýně Valeo Podbořany

Veřejné stravování CZ a.s. hledá BRIGÁDNÍKA - POMOCNOU SÍLU NA VÝDEJ JÍDEL v kantýně Valeo Podbořany. Směny pondělí až pátek.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí ve svých kantýnách společností Nexen a Yanfeng v průmyslové zóně Tringle na bývalém žateckém letišti volné pracovní pozice POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ A POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY. Odměna až 16.000 - 18.000 Kč čístého.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Město Podbořany - PRACOVNÍK ÚSEKU SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY

Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na pozci PRACOVNÍK ÚSEKU SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY. Bližší informace na webových stránkách Města Podbořany v sekci ÚŘEDNÍ DESKA.
Kontakt: Mgr. Martin Gutzer
Tel.: 415 237 529
WWW: file:///C:/Users/OTTOUR~1/AppData/Local/Temp/signed_15248-2021_V%C3%BDb%C4%9Brov%C3%A9_%C5%99%C3%ADzen%C3%AD_na_pracovn%C3%ADka_
E-mail: epodatelna@podborany.net


Jednatel/ka Městské služby Podbořany

Město Podbořany vyhlašuje poptávku na obsazení funkce JEDNATEL/KA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI Městské služby Podbořany s.r.o. Nabízíme kreativní práci dle smlouvy o výkonu funkce jednatele/ky při vedení obchodní společnosti města, uplatnění manažerských schopností při jejím řízení a marketingu, funkční období na dobu neurčitou s předpokládaným začátkem 09/2021. Smluvní platové ohodnocení.
Kontakt: Mgr. Erich Knoblauch
Tel.: 776662141
WWW: https://www.podborany.net/mestsky-urad/aktuality/poptavkove-rizeni-na-obsazeni-funkce-jednatel-ka-obchodni-spolecnosti-mestske-s
E-mail: knoblauch@podborany.net

Poslední videa

bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

voda se valí ulicí ve Hřivicích

Přehrát video