Úvod   /   Zprávy   /   Pohoda s TV Pohoda

Pohoda s TV Pohoda

Redakce 2020-11-16 09:29:00

Vážení čtenáři, v prvním prosincovém čísle našich tištěných týdeníků Žatecké noviny, Lounský press, Region Podbořanska a Nástup č. 48 naleznete zdarma vložený televizní magazín TV Pohoda, který jinak při samostatném prodeji stojí 11 Kč.

Magazín do týdeníků bezplatně vložíme ve všech prosincových vydáních, celkem tedy třikrát, včetně posledního čísla letošního roku (s TV programem na celé vánoční svátky a nový rok). Děláme to proto, abyste si mohli sami „osahat“, jaký TV magazín je ZDARMA součástí předplatného našich týdeníků. Díky nákupu tištěného týdeníku s TV programem ušetříte 500 Kč ročně. V případě zájmu o předplatné jednotlivých týdeníků pište na e-mail urma@ohremedia.cz.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video