Pomozte Ježíškovi obdarovat chudé děti. Třeba krabicí od bot

Redakce 2020-11-17 17:30:00

K Vánocům patří dárky, na které se hlavně těší děti. I v dnešní době jsou však kolem nás děti, na které nikdo s dárkem nemyslí. Ty si zejména o Vánocích zaslouží naši podporu a povzbuzení. Proto je tu akce Krabice od bot.

Sociální centrum pro rodinu v Žatci se již podruhé stane sběrným místem sbírky Krabice od bot s podtitulem Děti darují dětem, kterou organizuje Diakonie ČCE. V důsledku epidemie koronaviru se sociální situace mnohých rodin v nouzi ještě zhoršuje, domníváme se, že proto zvláště letos má sbírka velký smysl.

Předvánoční akce má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům.

Sběr dárků letos probíhá od 23. listopadu do 6. prosince. S ohledem na současnou epidemiologickou situaci se budeme řídit doporučeními pro bezpečný provoz sběrného místa (zakrytá ústa, dezinfekce rukou, 2m rozestupy, vstup max. po 2 osobách).

A jak se můžete zapojit? Každý dárce si předem na webu rezervuje, kolik dárků pro jak staré děti chce připravit. Takto rezervované dárky pak v době sbírky odevzdá v Sociálním centru pro rodinu na adrese Žatec, Volyňských Čechů 326, které se pak postará o jejich distribuci k vybraným příjemcům. Rezervační systém dárků najdete na webu www.krabiceodbot.cz.

Pokud byste tedy chtěli, a to obzvláště v této pro všechny náročné době, šířit radost, zapojte se do sbírky a potěšte tak děti z rodin v nouzi, kterým se mnohdy žádný vánoční dárek nedostane a připravte pro ně svoji Krabici od bot. Jak má krabice vypadat a tipy, co do krabice pro děti různých věkových kategorií dát, najdete také na www.krabiceodbot.cz.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video