Útěkářka na útěku neutekla

2020-11-20 15:21:00

CHOMUTOV (tz, r) — Při plánované kontrole knihovny v Palackého ulici si hlídka městských strážníků všimla ženy, která začala utíkat, jakmile strážníky zahlédla. To okamžitě vyvolalo podezření, že by mohla být hledanou osobou, takže se ji strážníci vydali pronásledovat, nepouštěli prchající z dohledu a vyzývali ji, aby se zastavila, na což žena nereagovala.

„Za průchodem se dala na útěk do ulice Zdeňka Štěpánka byla žena dopadena a vyzvána k prokázání totožnosti. Žena spolupracovat nechtěla, křičela a neustále se pokoušela o útěk. Za použití hmatu jí bylo zabráněno v útěku do příjezdu Policie ČR, které byla žena předána. Posléze bylo zjištěno, že žena je chronická útěkářka z výchovného ústavu, navíc v celostátním pátrání,“ informovali strážníci.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video